Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Fit recepty

Marketing generalist

MěstoKošice

FormaPart-time

Platod 500 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno24.01.2024

Náplň práce

Ahoj!

Ak hľadáš kreatívnu prácu a máš rád/rada zdravé jedlo, toto môže byť ponuka práve pre Teba!

Do tímu @fitrecepty k sebe hľadám pravú ruku na marketingové aj administratívne úlohy 🙌 Ak si z Košíc, máš rád/rada kreatívnu prácu a rád/rada sa učíš, budem sa tešiť na info o Tebe. Hlavná náplň práce:

  • Správa eshopu a customer support.
  • Copywriting.
  • Tvorba newsletterov.
  • Analýza marketingových kampaní a hľadanie priestoru na ich zlepšenie.
  • Kreatíva.
  • Práca na produktoch (koordinácia tvorby fyzických aj digitálnych produktov).
  • Práca so sociálnymi sieťami.
  • Administratívne úlohy.
  • Práca na spoluprácach.
  • Ad hoc.

Budem sa na Teba tešiť :)

Požadavky

  • Máš rád/rada kreatívnu aj administratívnu prácu.
  • Aspoň 2 roky praxe v marketingu.
  • Vieš robiť s WooCommerce a si technicky zdatná/ý.
  • Angličtina na komunikačnej úrovni.
  • Máš analytické myslenie.
  • Samostatnosť.

Nabízíme

  • miesto v coworkingu, striedané s prácou z domu (podľa dohody)
  • flexibilný pracovný čas
  • nastavenie odpracovaných hodín podľa možností
  • možnosť navýšenia pracovnej činnosti

Články z magazínu

Zobrazit všechny