Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Free Andy

Social media manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktura

Aktualizováno11.08.2024

Náplň práce

· Plánovanie a vymýšľanie social media kampaní. Budeme od teba chcieť vidieť nielen to, ako nastavíš ciele kampane a kanály komunikácie, ale bude nás zaujímať aj to, ako pristúpiš k rozpracovateľnosti kampaňovej idey.

· Práca na contentplánoch našich klientov a neziskoviek, do ktorých dávame srdiečko – tvorba copytextov jedotlivých príspevkov a spolupráca s grafikom. To všetko tak, aby malo všetko hlavu-pätu a jednotnú tonalitu. Výberku našich klientov nájdeš na našom webe či instagrame, zatiaľ sa však nevieme pochváliť všetkým, čo robíme.

· Nasadzovanie a boostovanie contentu najmä cez Zoomsphere, FB Business Manager, Instagram, či LinkedIn a následné vyhodnocovanie kampaní a tvorba reportov.

· Prehľad o nových trendoch, aby sme nenudili našich fanúšikov, ani našich klientov - a hlavne aby to bavilo aj nás :)

Požadavky

· Proaktivita a tímovosť – práca u nás nie je o individualizme, je v nej spoločná snaha robiť veci čo najlepšie. Preto sú veľkou výhodou komunikačné skilly a proaktivita – keď niečo nie je jasné, nečakáš a pýtaš sa, alebo keď si myslíš, že sa to dá aj lepšie, neváhaš a poradíš.

· Vedomosti a ovládanie business managera a iných plánovacích softvérov pre social media - čo nevieš, to naučíme. Ale ako socialista by ťa už Kontentino, či Zoomsphere nemali zaskočiť. A nemala by ťa zaskočiť ani potreba odargumentovať klientovi, čo je v jeho záujme.

· Výborná znalosť slovenskej gramatiky. Aj keď máme super seniorný team copýkov, nemal by byť pre teba problém trafiť správne i/y aj bez nich. :) A samozrejme budeš v úzko spolupracovať s grafikmi.

· V prípade ak by ti viac vyhovoval part-time, alebo čistý remote a premietneš to aj do platových očakávaní, radi budeme hladať cestu ako vyhovieť.

Nabízíme

· Domácke priestory – sídlime v domčeku pri Miletičke, ktorý má všetko, čo si môžeš želať. Teda ak si želáš veľkú záhradu...

· Seniorný tím, ktorý ťa nenechá na holičkách – sme k sebe ústretoví a vždy keď si vieme navzájom pomôcť, tak si aj pomôžeme.

· Vybavenie a ateliér - máme v dome vlastný malý ateliér aj techniku, ktorú radi požičiame aj na súkromné účely (mimo iné foťák,, sklá, mikrofóny, svetlá, zábleskovky, greenscreen...).

· Tendre si vyberáme - nie sme tak malí, aby sme boli odkázaní na každý tender, ani tak veľkí, aby sme museli ísť do tendrov už len z princípu. Máme síce pestré portfólko klientov z rôznych oblasti biznisu (aj nezisku), čo ale majú všetci spoločné, že sú s nami na jednej vlne.

· Home Office - na začiatok konkrétny počet, akonáhle ukážeš, že sa dá na teba spolahnúť, HO nebudeš mať nijak limitované.

· Koncoročné odmeny - pri vyjednávaní o plate ber do úvahy, že na Vianoce na prázdno neobídeš. Spodnú hranicu garantovaných odmien máš istú, ale budeme radi ak na nej neskončíš - výšku odmien vieš priamo ovplyvniť svojou prácou.

· Život nie je len práca - nedoháňame zameškané joby po nociach a víkendoch. Tak si smelo plánuj návštevy divadla, výlety, či dovolenky aj mesiace popredu...

O firmě

Sme mladá agentúra (est. 2021), ktorá ale v rovnakom zohranom tíme pôsobí už bezmála 10 rokov. Pre klientov zastrešujeme fullservice-ové reklamné služby, v portfóliu máme aktuálne telco, FMCG (pivká) aj developerov.
Viac nájdeš na našom webe.
Snažíme sa dať našej práci aj hlbší zmysel, preto radi vypomáhame aj neziskovkám. Máš nejakú, ktorej by sa zišlo pomôcť? Sem s ňou.

Články z magazínu

Zobrazit všechny