Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Futurino

Node.js Developer

MěstoPúchov

FormaFull-time

Plat2500 — 3500 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno07.12.2022

Online marketingová agentúra špecializujúca sa na SEO, linkbuilding & PR, PPC. Vytvárame a spravujeme dlhodobé reklamné kampane pre renomované domáce a zahraničné spoločnosti. Medzi našich klientov patria popredné slovenské a české firmy, ako napríklad: Bonami, Footshop, Alza, FlexDog, Biano.

Náplň práce

Pridaj sa k nám a pomôž nám vyvinúť komplexné vyhľadávače & katalógy produktov s medzinárodným presahom vybudované na moderných technológiách.

Čo budeš u nás robiť?

  • vývoj vyhľadávačov & katalógov produktov,
  • optimalizácia zdrojových kódov, rozvoj technologického riešenia projektu.

Požadavky

  • skúsenosti s Node.js - min. 2 rok,
  • skúsenosti s nerelačnými databázami ElasticSearch, MangoDB,
  • skúsenosti s Redis, Nginx,
  • práca s GIT, BitBucket.

Osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť, zodpovednosť, dôraz na detail,
  • schopnosť riešiť problémy, koncepčné myslenie,
  • dodržiavanie termínov a dohôd,
  • logické myslenie,
  • chuť vzdelávať sa a pracovať na osobnom a firemnom rozvoji.

Nástup ihneď, práca v kancelárii v Púchove, možnosť remote s dochádzaním min. 1x do týždňa do kancelárie.

Nabízíme

  • práca pre stabilnú firmu v príjemnom prostredí s rodinnou atmosférou,
  • flexibilná pracovná doba,
  • podpora online & offline vzdelávania.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top