Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Gamebro

Redaktor & copywriter pre športový portál

MěstoRemote

FormaFreelance

Plat1000 — 2000 €

TypFaktura

Aktualizováno07.10.2024

Máš rád šport a rád o ňom píšeš? Chceš, aby tvoja práca bola tvojim koníčkom?
Máš ambície sa neustále zlepšovať, učiť sa nové veci a napredovať vo svojej kariére?
Pokiaľ si odpovedal trikrát "ÁNO", tak si presne ten, koho hľadáme! 😊

Náplň práce

Tvojou hlavnou úlohou bude písať prehľady o športových udalostiach a prenosoch, a to nielen o tých najpopulárnejších športoch. Pravidelne bude treba aktualizovať výsledky aj cez víkend (ale nie každý), aby sme mali vždy všetko aktuálne.

Požadavky

Koho hľadáme?

  • Skúseného autora s dobrou gramatikou a štylistikou.
  • Základy SEO ti nie sú úplne cudzie a pokiaľ chceš túto oblasť spoznať viac, radi ti v tom pomôžeme.
  • Ak vieš pracovať s WordPressom, Google Analytics alebo Search Console, je to výhoda pre všetkých.
  • Niekoho, kto má čas aspoň 6 hodín denne.

Nabízíme

Čo ponúkame?

  • Čiastočne flexibilnú pracovnú dobu,
  • Príspevky na vzdelávanie,
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a spoluprácu na IČO.

Naše hodnoty:

Osobná spokojnosť a radosť z práce sú pre nás kľúčové. Hľadáme niekoho, kto sa chce podieľať na tvorbe kvalitného obsahu, dokáže sa prispôsobiť potrebám nikdy nekončiaceho sveta športu a zároveň si užívať prácu, ktorú robí. O našej firemnej kultúre a hodnotách ti radi povieme viac, akonáhle prejavíš záujem o spoluprácu.

Články z magazínu

Zobrazit všechny