Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

GroupM Slovakia

Account Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

Přidáno10.10.2024

Do našej mediálnej agentúry WAVEMAKER hľadáme novú posilu do tímu Account Manažérov, ktorá bude zodpovedná za každodenný kontakt s našimi klientami.

Ak si doteraz robil(a) ako account junior alebo media planner, si tým najvhodnejším kandidátom alebo kandidátkou :)
Sme digitálna a mediálna agentúra WAVEMAKER. Spolu so sesterskými agentúrami patríme do skupiny GroupM, najväčšiemu mediálnemu domu u nás. Agentúra WAVEMAKER je skutočným nadšencom pre komunikačné plánovanie a dobré mediálne stratégie, pre efektívnu aktiváciu spotrebiteľov, a vôbec pre digitálne aj nedigitálne média. WAVEMAKER patrí medzi najväčšie digitálne a mediálne agentúry na Slovensku, a to vďaka svojim klientom, ku ktorým patria známe nadnárodné a významné lokálne spoločnosti.

Hľadaj nás na instagrame, tiktoku, linkedine ako Wavemaker Slovakia alebo pozri web wavemaker.sk a uvidíš, čo robíme.

Náplň práce

Čo budeš u nás robiť:

  • komunikácia s klientom so zameraním na správu a riadenie mediálnych kampaní spoločne s agentúrnym tímom
  • strategické mediálne plánovanie, analýza trhu, cieľových skupín, komunikačných aktivít zadávateľov, mediálneho prostredia s dôrazom na digitálne média a inováciu, s využitím dostupných zdrojov dát a agentúrnych plánovacích nástrojov.
  • starostlivosť o mediálny rozpočet klienta.

Požadavky

Ak sa rozhodneš pripojiť do nášho tímu, pomôžeš rásť tým najlepším značkám na našom trhu. Očakávame od Teba, že máš základnú orientáciu vo svete médií a marketingu a cítiš, že chceš byť jeho súčasťou. My Ti v Tvojom napredovaní a odbornom raste radi pomôžeme. Na pohovore chceme vidieť, čo aktuálne vieš, na akej úrovni dokážeš komunikovať, či a ako veľmi si pre marketing zapálená(ý). Určite sa Ťa na čo-to z oblasti marketingu, komunikácie a médií aj opýtame.

Nabízíme

Ponúkame:

  • Prácu na veľkých nadnárodných aj lokálnych klientoch
  • Zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti s prístupom ku globálnemu know-how a nástrojom;
  • Možnosť práce z domu (hybrid working);
  • Benefity v hodnote až 1000 eur ročne. Je na tebe, či sa rozhodneš podporiť svoje zdravie cez celoročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare alebo formou Multisport karty, či budeš študovať angličtinu na pracovisku alebo cez Benefit Plus cafetériu získaš lístky do kina, príspevok na cestovanie alebo poukážky na výhodné nákupy;
  • Skvelú pracovnú atmosféru a super tím (a to nepreháňame);
  • Systém kontinuálneho vzdelávania, potenciál kariérneho rozvoja;
  • 5 dní sick days;
  • Výbornú kávu, nápoje a čerstvé ovocie každý týždeň;
  • Pravidelné celofiremné alebo teamové off-site eventy a radi sa zapájame do dobrovoľníckych aktivít;
  • Notebook a telefón s paušálom sú u nás samozrejmosťou;
  • Dog-friendly office

O firmě

GroupM: Lídrom v mediálnom svete

Hľadáte dynamické prostredie, prácu s najnovšími technológiami a možnosť posúvať hranice reklamy pre svetoznáme značky? GroupM je pre vás to pravé miesto!

Ako globálna jednotka v investovaní do médií a súčasť reklamného gigantu WPP, zastrešujeme popredné mediálne agentúry ako Mindshare, EssenceMediacom a Wavemaker. Na Slovensku sme najväčšou digitálnou a mediálnou agentúrnou skupinou, ktorá s nadšením vytvára efektívne komunikačné stratégie a aktivuje spotrebiteľov naprieč všetkými platformami.

Našim hlavným cieľom je maximalizovať výkonnosť kampaní našich klientov a prinášať im tak bezkonkurenčnú výhodu na trhu. Spájame sily s dátovými expertmi, čím dosahujeme komplexný pohľad na spotrebiteľské správanie a trendy.

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou tímu, ktorý udáva trendy v mediálnom svete!

Články z magazínu

Zobrazit všechny