Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

GroupM Slovakia

Digital Planning Specialist

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP

Aktualizováno19.07.2024

Náplň práce

Chceš sa podieľať na tvorbe strhujúcich online kampaní v agentúre, kde tvoja kreativita dostane zelenú a kde sa neustále učíš a rastieš? Tak si na správnom mieste.
Vitaj v GroupM.

Pomáhame značkám prostredníctvom médií odomknúť ich rastový potenciál. Naše systematické myslenie aplikujeme na

  • Performance, kreativitu a inovácie
  • Dáta & technológie
  • Tvorbu komunikačných stratégií, ktoré generujú predaje a budujú značky,
  • a prepájame Online a Offline pre našich klientov

Sme najväčšia sieť agentúr a hrdí členovia WPP, celosvetovo najväčšieho zoskupenia marketingových komunikačných služieb. To znamená, že máme prístup k nesmiernemu množstvu dát a benchmarkov, ktoré nám umožňujú byť vždy o krok vpred.

Chceš pracovať s inteligentnými, kreatívnymi, entuziastickými ľuďmi, ktorí neustále posúvajú hranice? My tiež! Pridaj sa k nám a zaži, čo to znamená byť súčasťou skvelého tímu!

Hlavné pracovné činnosti:

  • Plánovanie digitálnych kampaní
  • Podieľanie sa na mediálnej stratégií klienta
  • Hľadanie digitálnych príležitostí pre klientov
  • Manažovanie portfólia accountov, komunikácia s klientom a internými oddeleniami
  • Príprava analýz a projektov pre klienta
  • Objednávanie mediálneho priestoru u dodávateľov
  • Príprava reportov a odporúčaní pre klienta spolu so špecialistami

Požadavky

Očakávame:

Predcházajúca skúsenosť s mediálnym plánovaním a digitálnym marketingom - min. 2 roky

  • Sebestačnosť, zodpovednosť a proaktivita.
  • Analytické myslenie, systematickosť.
  • Schopnosť identifikovať problém a navrhnúť riešenie
  • Schopnosť identifikovať priority.
  • Silné komunikačné zručnosti.
  • Angličtina min. level B2
  • Strategické a plánovacie zručnosti

Čo nás poteší, ale nie je podmienkou:

  • Skúsenosť s reklamnými systémami ako Google Ads a FB Business Manager výhodou
  • Znalosť reportingových a analytických toolov výhodou

Nabízíme

  • Prácu na veľkých klientoch (Tesco, PlayStation, Orange...)
  • Zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti s prístupom ku globálnemu know-how a nástrojom;
  • Možnosť práce z domu (hybrid working);
  • Benefity v hodnote až 1000 eur ročne. Je na tebe, či sa rozhodneš podporiť svoje zdravie cez celoročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare alebo formou Multisport karty, či budeš študovať angličtinu na pracovisku alebo cez Benefit Plus cafetériu získaš lístky do kina, príspevok na cestovanie alebo poukážky na výhodné nákupy;
  • Skvelú pracovnú atmosféru a super tím (a to nepreháňame);
  • Systém kontinuálneho vzdelávania, potenciál kariérneho rozvoja;
  • 5 dní sick days;
  • Výbornú kávu, nápoje a čerstvé ovocie každý týždeň;
  • Pravidelné celofiremné alebo teamové off-site eventy a radi sa zapájame do dobrovoľníckych aktivít;
  • Notebook a telefón s paušálom sú u nás samozrejmosťou;
  • Dobrú adresu v širšom centre Bratislavy s výbornou dopravnou dostupnosťou a možnosťou parkovania.

O firmě

GroupM: Lídrom v mediálnom svete

Hľadáte dynamické prostredie, prácu s najnovšími technológiami a možnosť posúvať hranice reklamy pre svetoznáme značky? GroupM je pre vás to pravé miesto!

Ako globálna jednotka v investovaní do médií a súčasť reklamného gigantu WPP, zastrešujeme popredné mediálne agentúry ako Mindshare, EssenceMediacom a Wavemaker. Na Slovensku sme najväčšou digitálnou a mediálnou agentúrnou skupinou, ktorá s nadšením vytvára efektívne komunikačné stratégie a aktivuje spotrebiteľov naprieč všetkými platformami.

Našim hlavným cieľom je maximalizovať výkonnosť kampaní našich klientov a prinášať im tak bezkonkurenčnú výhodu na trhu. Spájame sily s dátovými expertmi, čím dosahujeme komplexný pohľad na spotrebiteľské správanie a trendy.

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou tímu, ktorý udáva trendy v mediálnom svete!

Články z magazínu

Zobrazit všechny