Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

HUDAC

Head of Digital / Konverzný Mág ✊

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2800 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno19.04.2024

HUDAC je dentálna marketingová a konzultačná firma. Zameriavame sa 100% na americké zubné kliniky 🇺🇸. Pomáhame im od zariadenia interiéru a brandingu až po nastavenie kampaní a SEO.

V roku 2024 narastieme opäť o 100% a ako majiteľ hľadám SKÚSENÉHO človeka, ktorý nám pomôže vylepšiť procesy a výsledky v digitále - kampane, tracking, landing pages atď. Potrebujem pravú ruku, ktorá bude dohliadať na hladký chod procesov a ich vylepšovanie, aby som sa ja mohol venovať dlhodobej strategii a obchodu.

SKÚSENÉHO znamená, že už si v nejakej agentúre pracoval/a viac rokov na senior pozícii, manažoval/a si tam ľudí a rozumieš tomu, ako prinášať konverzie. Ideálne ešte na tej pozicii si, ale láka ťa byť súčasťou rastúcej firmy so svetovým potenciálom. ↗️

Ak máš skúsenosti a schopnosti uvedené nižšie, nemáš problém ťahať v office 12 hod. keď je to potrebné a hľadáš výzvu a adrenalínovú jazdu ako z amerického filmu, táto ponuka je pre teba. A s rastom firmy bude samozrejme ohodnotená aj tvoja tvrdá práca a lojalita.

-Michal Hudáč / Konateľ a majiteľ

Náplň práce

Digital konverzie a ich manažment:

Alfa omega tvojej práce bude prínos nových pacientov a zvyšovanie obratov našich klientov cez:

  • Konverzné kampane
  • Konverzné landing pages
  • Social
  • Trackovanie dát
  • Hocičo iné, čo tieto výsledky prinesie

Do firmy prichádzaš, aby si náplň práce zadával mojim existujúcim zamestnancom, nie naopak. Tvoja náplň práce bude prinášať reálne výsledky a manažovať ľudí tak, aby ich prinášali.

Procesy a zlepšovanie:

  • Počas toho chcem, aby si sledoval existujúce procesy, zlepšoval ich a navrhoval nové
  • Budeš moja pravá ruka, ktorá rozumie biznisu a bude zlepšovať veci aj mimo svojich povinností

Maličkosti:

  • Náš tím je malý a preto očakávam, že niekedy pomôžeš aj s menšími povinnosťami, ktoré sa netýkajú tvojej náplne práce. Keď to bude potrebné. V skratke - nehľadám fiňavého manažérika, ktorý sa bojí blata.

Príklady našej práce:

Požadavky

Hľadám:

✅ Skúsenosť na senior pozícii - manažovanie ľudí, procesy, konverzie

✅ Ambiciózneho a posadnutého človeka, ktorý bude pracovať koľko bude treba aby firma rástla

✅ Jedinca, ktorý chce od života viac než len pohodlný 8 hod. job s uspokojivým platom

✅ Človeka, ktorý chápe aké dôležité sú dáta a trackovanie a dokáže s nimi pracovať

Nehľadám:

🚫 Kandidáta, ktorý chce pohodlný 8 hod. job. Náš cieľ je byť svetovou špičkou a cesta nebude pohodlná.

🚫 Kandidáta s minimálnou junior alebo mid skúsenosťou. Nechcem len skúsenosť s kampaniami, ale s celým chodom digitálu a ako manažovať ľudí, aby prinášali výsledky. Nehľadám niekoho, koho treba školiť. Hľadám niekoho, kto je už teraz lepší ako my.

🚫 Kandidáta, ktorého podmienkou je home office. Pracujeme spolu v office.

Jazyky:

Plynulá pracovná angličtina. Musíš byť schopný komunikovať o svojej práci reprezentatívne s klientmi.

Programy:

  • Google Ads
  • Facebook Ads
  • Google Analytics
  • Google Tag Manager
  • Google Search Console
  • Webflow

atď. Všetko, čo budeš potrebovať pre výsledky. Mal by si to vedieť už teraz.

Nabízíme

Možnosť rásť:

  • Tak isto ako firma, tak aj tvoja odmena a vedomosti budú rásť
  • Keďže budeš súčasťou malého tímu, budeš v jadre všetkých výziev, projektov a rozhodnutí

Office:

  • Krásny a moderný co-working office Nivy Tower
  • Vlastný stôl s monitorom
  • Neobmedzená free káva, čaje, nápoje...

Iné:

  • Možnosť pracovať so zahraničnými klientmi a kolegami
  • Záleží ti na niečom špecifickom? Pokecáme.

Články z magazínu

Zobrazit všechny