Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

HURICANE foods

Account / Sales & Product Ambassador

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 2000 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno04.05.2023

Kvalitné a zdravé energy boostre z trstinovej šťavy - Huricane

Privítaj Huricane, nový nealko drink z trstinovej šťavy, ktorý si zamiluješ. V horúcich krajinách juhovýchodnej Ázie, latinskej Ameriky či severnej Afriky miestni ľudia už po stáročia obľubujú túto jedinečnú chuť. My ti túto mega zdravú bombu v jedinečnej receptúre prinášame k nám do strednej Európy.
Huricane nie je len džús z vylisovanej trstinovej šťavy, jeho prirodzenú sladkastú chuť sme príjemne vykontrastovali pridaním citrónu a jeho kôry, výťažkami z čerešní a japonského bambusu. Je ti málo? Neboj sa, máme aj ďalšie nadupané príchute.

No, a prečo ti to tu rozpisujeme ? 😉Preto, lebo sa rýchlo rozrástáme a vždy keď budeme potrebovať pomoc od nového super kolegu, nájdeš tu jeden z našich inzerátov. Ak ťa pracovná ponuka zaujme, prípadne budeš mať akékoľvek doplňujúce otázky, neváhaj sa ozvať :)

Náplň práce

  • akvizícia nových partnerov, aktívna komunikácia s gastro sieťami a prevádzkami
  • Komunikácia s distribučnou sieťou a jej rozširovanie
  • Správa accountov v retaile a distribúcii
  • Plnenie cielov a KPI
  • starostlivosť o stálych zákazníkov a komunikácia s nimi, udržovanie vzťahov
  • šírenie dobrého mena spoločnosti a aktívna propagácia drinkov HuriCane
  • Účasť na akciách a festivaloch

Požadavky

  • Máš ten správny drive a si tímový hráč

  • Si zodpovedný/á, spoľahlivý/á a zorganizovaný/á

  • Rád/a s ľuďmi komunikuješ, vieš správne vycítiť náladu iných a bez problémov navnímaš okolie

  • Rád/a sa učíš nové veci a prijímaš nové výzvy

  • Máš prehľad čo sa okolo teba deje, vieš si dobre „upratať ľudí aj veci okolo“

  • Tvoje prezentačné a komunikačné schopnosti sú na vysokej úrovni.

  • Si orientovaný/á na klienta s vyjednávacími schopnosťami.

  • Znalosť nemeckého/anglického jazyka výhodou (nie podmienkou)

Nabízíme

  • neobmedzená zásoba super zdravých drinkov HuriCane 🤗
  • kompletne zariadený office so všetkým príslušenstvom
  • možnosť rýchleho kariérneho rastu v dynamickej spoločnosti
  • know how a osobnostný rast v tíme skúsených odborníkov
  • flexibilný pracovný čas
  • kóopec srandy 🍾

Články z magazínu

Zobrazit všechny