Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

HustáKomunikejšn SK

Hustý tech-PR account

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno13.09.2022

**Hustá je komunikačná agentúra novej generácie, ktorá pomáha zviditeľňovať vizionársky biznis v dynamicky sa meniacom svete.

Nečakáme. Nehráme krátku hru a nemôžeme si dovoliť maniere z minulého storočia, pasivitu a klasické agentúrne divadlo.

Sme trendsetteri a disruptori. Miesto, kde startup nájde know-how a príležitosti dostať sa do sveta.

Dostávame hore TOP ľudí a ich vízie. A zároveň sme partia, v ktorej je nám dobre. Rozväzujeme kravaty a rozbíjame tradičnú predstavu o agentúre.

Na Slovensku máme rozbiehajúce sa portfólio klientov, spoznali sme scénu a vidíme ďalšie príležitosti na rast. Buď pri tom!**

Chceš sa naplno ponoriť do technologického PR a byť súčasťou našej rozbehnutej expanzie na Slovensko? Chceš pracovať pre startupy a inovatívne firmy, ktoré zatiaľ na slovenskom trhu nedostali svoj hlas? Nie sme nijaká instantná agentúra. Zameriavame sa na trh, ktorý ostatné agentúry ignorujú. Sme totiž najhustejší v hre. Nezáleží na tom, či sa bavíme medzi kolegami, s klientom alebo novinárom. Komunikujeme na rovinu a nebojíme sa pýtať. Chápeme, že dobré vzťahy nič nenahradí. O nich je hlavne náš malý česko-slovenský mediálny rybníček.

Sedíme síce v pražskom Karlíne, no Bratislava je čo by kameňom dohodil. So slovenskými kolegami preto fungujeme remote na Slacku, G-drive a v Notion, za občasných vzájomných návštev v coworkingu, kaviarni, či na obede.

Máme ten luxus, že pracujeme iba s inovatívnymi produktmi. Pohybujeme sa v ekosystéme mladých technologických firem, pomáhame im s náborom, zviditeľnením značky a s vytváraním ich osobného brandu.

Náplň práce

Sme technologická PR agentúra, ktorá na nič nečaká. Ideme rovno k veci a proaktívne preberáme zodpovednosť za naše výsledky. Vďaka tomu fungujeme v Prahe od roku 2016 ako partner česko-slovenskej startupovej komunity, ktorej budujeme priestor v mediálnom prostredí. Na Slovensku sme päť mesiacov, máme rozbiehajúce sa portfólio klientov, spoznali sme scénu a vidíme ďalšie príležitosti na rast. Buď pri tom!

Máš už vyšliapané cesty v PR a chceš sa s nami vrhnúť do rozbehnutej expanzie na Slovensku? Chceš pracovať pre startupy a inovatívne firmy, ktoré zatiaľ na slovenskom trhu nedostali svoj hlas? Nie sme nijaká instantná agentúra. Zameriavame sa na trh, ktorý ostatné agentúry ignorujú. Sme totiž najhustejší v hre. Nezáleží na tom, či sa bavíme medzi kolegami, s klientom alebo novinárom. Komunikujeme na rovinu a nebojíme sa pýtať. Chápeme, že dobré vzťahy nič nenahradí. O nich je hlavne náš malý česko-slovenský mediálny rybníček.

Startupovým mindsetom sme infikovaní natoľko, že rastieme ako z vody a rozširujeme aj náš slovenský tím. Preto hľadáme skúseného seniora na pozícii PR account manažér do našej bratislavskej kancelárie.

Čo robíme?

Žiadne skratky, alibizmus ani korporátnosť. Vízie našich klientov majú proste silu, ktorú posúvame ďalej. Veríme, že tí, čo naozaj menia svet, musia mať najsilnejší hlas. Jednu kanceláriu máme v Karlíne, srdci českej startupovej scény a druhú v Bratislave, ktorá je tepnou tej slovenskej. Máme ten luxus, že pracujeme iba s inovatívnymi produktmi. Pohybujeme sa v ekosystéme mladých technologických firem, pomáhame im s náborom, zviditeľnením značky a s vytváraním ich osobného brandu.

Požadavky

Koho hľadáme?

  • Piáristu s citom pre komunikáciu a príjemným vystupovaním.
  • Tímového hráča, ktorý zvláda vlastnú agendu a vie si vytýčiť svoj smer.
  • Niekoho, kto zapadne do našej firemnej kultúry.
  • Manažéra, ktorý ukočíruje klientov a ich kreatívne projekty.
  • Človeka so znalosťou slovenského mediálneho prostredia, ktorý chápe, že novinár nie je len e-mail alebo telefónne číslo.

Čo bude náplňou tvojej práce?

  • Vytváranie PR stratégií.
  • Media lobbing a budovanie vzťahov s novinármi.
  • Manažment juniorov a zadávanie práce copywriterom.
  • Zdieľanie know-how a spolupráca s pražskou časťou agentúry.

Nabízíme

  • Spoznáš svieži prístup k PR 21. storočia a firemnú kultúru, ktorú by si v iných agentúrach ťažko hľadal. Získaš novú sieť kontaktov v česko-slovenskej startup komunite.
  • Po skúšobke si budeš môcť neobmedzene HO a dovolenkovať. V kancelárii sme však radi a prakticky neustále.
  • Budeš mať možnosť investovať do startupov v rámci firemného podielového systému ESOP. Búrame tak mýty, čo znamená pracovať v PR agentúre.
  • Na štartovnom ohodnotení sa dohodneme podľa toho, čo vieš, a ako nám zapadneš do mzdového systému.

Aká je DNA HustáKomunikejšn?

  • Spolupráca. Biznis a fungovanie v kancelárii nám musí dávať zmysel z obchodného aj ľudského hľadiska.
  • Sloboda = zodpovednosť. Nikomu nebránime v rozlete, tvoje nápady sú vítané a každý z nás je zodpovedný za vlastné výstupy.
  • Kvalita. Vieme, čo robíme. Stúpame hore aj bez tendrov, webu a self marketingu.
  • Komunikácia. Nenechávame veci len tak, pravidelne sa s našimi klientmi stretávame a vytvárame s nimi vzťah založený na dôvere, férovosti a výsledkoch.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top