Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Hyperia

B2B Sales Manager / Key Account

MěstoŽilina

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno17.05.2023

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Chceš sa stať súčasťou obchodného tímu zameraného na predaj marketingových služieb maloobchodným reťazcom, ecommerce partnerom alebo reklamným agentúram? Si dynamický a energický človek, ktorý sa teší z toho, že ak dnes dohodne partnerstvo, tak na druhý deň už môže vyhodnocovať štatistiky spustenej služby? Máš prirodzený záujem o medzinárodný obchod, vzťahy s obchodnými partnermi a rôznymi kultúrami? Ak áno, pošli svoje CV.

O aký projekt ide?

Projekt Kimbino je agregátor obchodných ponúk, či už sú to letáky, feedy, produkty maloobchodníkov alebo prevádzkovateľov eshopov. Kimbino je jedným z viacerých projektov skupiny Hyperia Group. Pôsobíme s ním vo viac ako 40 krajinách. Ročne máme návštevnosť vyše pol miliardy ľudí, čo nás radí medzi TOP5 firiem na svete v našom odvetví. Pre viac informácií sa určite pozrite na naše weby.

Čo budeš ako Sales Manager / Key Account robiť?

Predovšetkým biznis :). Teda komunikovať s existujúcimi partnermi, reagovať na dopyty nových partnerov, či oslovovať nových partnerov. Budeš navrhovať a dohadovať podmienky spolupráce, termíny a všetko ostatné, čo k tomu patrí. Určite tiež budeš sledovať analýzy návštevnosti stránok a vo všeobecnosti trendy v maloobchode alebo ecommerce. Drvivú väčšinu budeš pracovať v kancelárii alebo z domu. Ak sa však bude potrebné s partnerom stretnúť osobne, nebude ti robiť problém vycestovať.

Ako dnes vyzerá trh akciových ponúk a maloobchodného direct marketingu?

Veľkosť trhu je v Európe približne na úrovni 110 miliárd EUR ročne. Čo znamená, že v približne tejto hodnote európske reťazce, maloobchodníci alebo iní operátori propagujú svoje ponuky (produkcia, tlač, doručenie) a každoročne tento trh rastie. Očakávaný podiel online distribúcie v najbližších rokoch dosiahne cca 20% podiel, teda môžeme očakávať, že online direct marketing bude trh s veľkosťou cca 22 miliárd EUR ročne. Naša úloha v Kimbine však online distribúciou iba začína. Náš cieľ je vytvoriť sofistikovaného sprievodcu nakupovaním, ktorý navyše ponúka návštevníkom relevantné personalizované ponuky a obchodným partnerom umožňuje jednoduchý spôsob administrácie ponúk s dôrazom na cielenie, čo najrelevantnejšej skupiny návštevníkov. Našou konkurenčnou výhodou je dnes už existujúca báza návštevníkov, ktorí si ročne pozrú na našich weboch približne miliardu ponúk.

Požadavky

Jazykové znalosti:

  • anglický jazyk - min. na úrovni B2
  • výhodou ovládanie aj iného cudzieho jazyka

Prax na pozícii / v oblasti:

  • min. 3 roky praxe na pozícii Sales Manager alebo Key Account

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • záujem o obchod, maloobchod, e-commerce, či marketing
  • skúsenosti na pozícii Sales Manager / Key Account min. 3 roky, ideálne na medzinárodnej úrovni
  • plynulá komunikácia v anglickom jazyku je samozrejmosťou (min. B2)

Nabízíme

Kto sme?
Sme Hyperia Group, skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Pôsobíme na celom svete od Japonska až po USA a hodnota nášho obratu je dnes už osemciferná. Hyperia Group nemá externých investorov, všetky projekty buduje z vlastných zdrojov, čo je zárukou zdravého vývoja, rýchlych rozhodovacích procesov a flexibility.

Čo ponúkame?

  • férové platové podmienky, okrem fixu je aj % provízia z obratu
  • príjemný, priateľský a vždy ochotný kolektív
  • používanie moderných technológií
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosti pestrého vzdelávania v online i offline verzii
    v office je možnosť zahrať sa na hernej konzole, vo virtuálnej realite, či stolný futbal a ping-pong
  • dbáme na zdravie našich Hyperákov a preto pravidelne cvičíme jogu, samozrejmosťou je vždy dostupná kvalitná kávička, čaj či ovocie
  • organizujeme zaujímavé teambuildingy a eventy (pre viac info, pozrite náš IG a FB alebo LinkedIn účet)

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top