Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Hyperia

PPC špecialista

MěstoŽilina

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno18.01.2023

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Do partie hľadáme šikovného PPC špecialistu pre projekt Kimbino, ktorý nám pomôže s rozširovaním kampaní, s vylepšovaním zabehnutých procesov, s hľadaním príležitostí či s využívaním automatizácie v maximálnej možnej miere. Ak máš aspoň rok skúseností, chuť posúvať sa vpred a prispieť svojou prácou k vylepšovaniu globálneho projektu s veľkými budgetmi, poď do toho s nami :). Homeoffice alebo práca mimo office je u nás bežná, no rátame aj s tvojimi pravidelnými návštevami v našom krásnom priestore v Žiline.

Ak nás ešte nepoznáš a chceš si urobiť lepšiu predstavu o tom, ako fungujeme, pozri si náš web či sociálne siete. Nájdeš tam všetky dôležité prekliky na zaujímavé rozhovory, články a zostrihy z našich akcií. Máš tak možnosť navnímať našu firemnú kultúru. Už teraz sa na teba tešíme!

Tvojou úlohou bude:

  • správa kampaní (Google Ads, Microsoft Ads, Sklik) s dôrazom na ekonomický efekt
  • testovanie automatických bidovacích stratégií
  • optimalizácia PPC kampaní, testovanie kreatív a formátov, hľadanie najefektívnejších riešení
  • vyhodnocovanie dát a ich vizualizácia
  • proaktívne vylepšovanie a nastavovanie procesov pomocou automatizácie
  • sledovanie nových trendov a príležitostí v platených kampaniach
  • reportovanie výsledkov a taskov
  • vzdelávanie v oblasti PPC, automatizácie, SQL či Big Query

Požadavky

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - B1

Ostatné znalosti:
Google Ads - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Facebook Ads - základy
Google Sheets - pokročilý
Google Tag Manager, Data Studio, SQL a Big Query - výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • dôslednosť a systematickosť pri práci
  • proaktívny prístup
  • chuť neustále sa zlepšovať a vzdelávať sa
  • logické myslenie a spájanie si súvislostí
  • analytické a strategické talenty
  • kreativita v hľadaní riešení

Prax:
na podobnej pozícii aspoň 1 rok

Nabízíme

  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • v office si môžeš oddýchnuť pri hernej konzole, VR, ping-pongu či stolnom futbale alebo na terase v centre mesta s kávičkou v ruke
  • spolupracujeme s najvyššou Google podporou, ktorá nám pomáha posúvať projekty ďalej, veľa sa od nich naučíš
  • online kurzy angličtiny
  • pravidelné firemné raňajky a zaujímavé teambuildingy (pozri náš IG @hyperialife)
    a mnoho ďalších

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top