Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Hyperia

Product owner

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno26.07.2022

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Hľadáme bystrého, samostatného a zodpovedného člena produktového tímu, ktorý prevezme zodpovednosť za skvalitňovanie konkrétnych oblastí na medzinárodnom projekte Kimbino (https://www.kimbino.green/). Ak máš rád výzvy, si kreatívny, pracoval si na podobnej pozícii a máš v tejto oblasti bohaté skúsenosti, radi sa s tebou stretneme. Pracovať môžeš fullremote s občasnými návštevami v žilinskom office.

Čo bude tvoja úloha?

  • efektívne riešenie požiadaviek na vylepšenie aplikácie a webu k dosiahnutiu cieľov dohodnutých s biznis tímom
  • prevzatie plnej zodpovednosti za čiastkový produkt a zabezpečenie celého procesu od prioritizácie, plánovania a dodania v dohodnutom termíne a kvalite, až po vyhodnotenie úspešnosti
  • prinášanie vlastných kreatívnych nápadov na dosahovanie cieľov a navrhovanie nových funkcionalít
  • monitorovanie a anaýza potrieb návštevníkov na webe
  • identifikácia MVP
  • definovanie user stories pre developerský tím
  • sledovanie trendov a inovácií v oblasti vývoja webových technológií alebo aplikácií
  • aktívna spolupráca s kolegami z produktového tímu, programátormi, interným marketingovým oddelením ako aj s externými dodávateľmi

Požadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • analytické, koncepčné a strategické myslenie
  • komunikačné a prezentačné schopnosti na profesionálnej úrovni, schopnosť komunikovať s programátormi
  • proaktívny, asertívny prístup
  • samostatnosť, dôslednosť a zodpovednosť
  • výborne zvládnutý time management
  • skúsenosti s agilnými metódami vývoja
  • min. počet rokov praxe na danej pozícii 3 roky
  • HTML a CSS - základy

Nabízíme

  • práca s modernými technológiami
  • priateľský a vždy ochotný kolektív
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
    kurzy angličtiny priamo vo firme (aj formou online hodín)
  • ak prídeš do officu, môžeš si oddýchnuť pri hernej konzole, ping-pongu alebo stolnom futbale, prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch, alebo na terase s výhľadom ;)
  • máme pravidelné spoločné raňajky a kopu zaujímavých teambuildingov a akcií, ak si zvedavý, pozri náš IG a FB účet

Články z magazínu

Zobrazit všechny