Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Hyperia

Python developer

MěstoŽilina

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno17.02.2023

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Do nášho tímu pre projekt Kimbino hľadáme skúseného Python developera, ktorý nám pomôže pri vývoji mikroslužby pre získavanie a spracovanie obsahu. Okrem písania kvalitného a udržateľného kódu by si rozvíjal a mentoroval juniornejších kolegov, písal dokumentáciu, zdokonaľoval mechanizmy na monitoring stavu mikroslužby a množstvo iného. Pracovať budeš hlavne s technológiami ako Docker, MongoDB, Prometheus, Grafana a samozrejme Python. Ak sa nebojíš výziev, si trpezlivý a vytrvalý pri hľadaní riešenia, ozvi sa nám. Radi sa s tebou porozprávame :).

O čo ide?
Projekt Kimbino je marketplace, kde používatelia ľahko nájdu akciové letáky a ponuky z rôznych reťazcov a tak sa vedia správne rozhodnúť, čo nakúpiť. Ušetria čas i peniaze. Slúži tiež na inšpiráciu pre ďalšie nákupy. Kimbino nájdeš vo viac ako 40-tich krajinách sveta, pričom za posledný rok bolo na týchto stránkach takmer 500 miliónov návštevníkov. Nie, nie je to iba o zobrazovaní letákov. Na pozadí máme množstvo mikroslužieb, ktoré prinášajú našim návštevníkom skvelé fičúry. Zaujali ťa tieto fakty? Chceš sa dozvedieť viac a byť súčasťou silného tímu? Tak poď do toho!

Na čo kladieme dôraz:

  • čistý, rýchly a udržateľný kód
  • proaktívny a zodpovedný prístup
  • chuť sa neustále vzdelávať v nových technológiách

Požadavky

Jazykové znalosti:

  • anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:

  • Python - pokročilý
  • GIT - pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti:
Min. prax 2 roky práca v Pythone.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • vytrvalosť v hľadaní riešení
  • chuť učiť sa a posúvať vpred
  • výborné komunikačné zručnosti
  • skvelo zvládnutý time management

Nabízíme

  • práca na vlastných projektoch spoločnosti - žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu
  • budeš spolupracovať so senior developermi z celého Slovenska a teda môžeš nabrať množstvo cenných skúseností
  • flexibilný pracovný čas, HO
  • možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov
  • ďalšie vzdelávanie, plne hradené školenia a konferencie
  • a množstvo zaujímavých teambuildingov, chatovačiek, spoločných raňajok (ak ťa viac táto téma zaujíma, mrkni na naše soc. siete)

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top