Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Billdu

Android Developer/-ka

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat3500 — 4500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno14.03.2023

Sme hrdí na to, že Billdu patrí vo svojej kategórií medzi TOP hráčov na svete! Začínali sme ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku pre malých podnikateľov. Postupne k nám prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sme sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na celom svete. Fakturácia je však pre nás len prvý krok ako pomôcť malým podnikateľom. Rozhodli sme sa zmeniť spôsob, akým malí podnikatelia pracujú a pomôcť im ešte viac vynikať v tom, v čom sú dobrí. Vytvorením “univerza” samostatných aplikácii ako napr. Appointments & Booking, Ecommerce store alebo Instant Website zastrešíme čo najviac potrieb malých podnikateľov po celom svete.

Spolupracujeme s tými najšikovnejšími Slovákmi (napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko a ďalší). V roku 2023 sme sa stali súčasťou skupiny Team Blue - európskeho lídra v online riešeniach pre firmy a podnikateľov.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme nového šikovného kolegu, ktorý má ambíciu ukázať že s ním na palube môžeme spraviť náš produkt ešte viac svetový. Mal by to byť tímový hráč, ktorý slovné spojenie „nie, nedá sa“ nemá vo svojom slovníku. Tvojou úlohou bude pracovať v tíme Android developerov, kde budeš pomáhať s architektúrou a vývojom funkcionalít podľa konkrétneho zadania.

Hlavnou zodpovednosťou Android Developera bude technický návrh a implementácia natívnych Android aplikácií.

Tvoja každodenná práca bude zahŕňať činnosti ako:

  • Vývoj, implementácia kódu, ladenie a nasadenie aplikácií pre operačným systémom Android
  • Analyzovanie požiadaviek, posudzovanie možných rizík
  • Podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií
  • Optimalizovanie funkcií počas životného cyklu aplikácie
  • Odovzdanie vykonanej práce testerom na otestovanie
  • Zisťovanie a opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde
  • Poskytovanie technickej podpory (L3), bug fixing a debugging

Požadavky

Požadujeme:

  • 3+ ročné skúsenosti s vývojom Android aplikácií
  • Kotlin
  • XML
  • JSON
  • SQL
  • REST API
  • Vyhodou RxJava, Android Jetpack, DI
  • Znalosť anglického jazyka minimálne v technickej rovine

Okrem schopností je pre nás dôležitá aj tvoja osobnosť. Hľadáme samostatných, nekonfliktných ľudí so schopnosťou manažovať riešenia komplexných úloh a problémov. Očakávame:

  • Ochotu vzdelávať sa, učiť sa nové veci
  • Dôslednosť, precíznosť,
  • Zodpovednosť a orientáciu na výsledok
  • Ľudského a priateľského kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu

Nabízíme

V Billdu si zakladáme na tom, aby sme našim kolegom ponúkli atraktívne pracovné prostredie a možnosť sebarealizácie a osobného rastu. Medzi výhody, ktoré ponúkame, patria:

  • Trinásty plat
  • 5 sick-days
  • Príspevok na HW a vzdelávanie
  • Flexibilitu času a možnosť pracovať z domu, prípadne počas cestovania
  • Inšpiratívne priestory - game room, silent room, relax zone, chat zone a veľa ďalších vychytávok
  • Účasť na domácich a zahraničných konferenciách
  • Multisport kartu na šport a relax
  • Startupový duch a neformálne a priateľské pracovné prostredie
  • Prostredie pre sebarealizáciu a osobný rozvoj
  • Ďalšie výhody

Pridať sa do nášho tímu môžete vyplnením formulára na tejto stránke.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top