Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Billdu

FULLSTACK DEVELOPER

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypFaktura

Úroveň

Přidáno28.09.2021

Sme hrdí na to, že Billdu patrí vo svojej kategórií medzi TOP hráčov na svete! Začínali sme ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku pre malých podnikateľov. Postupne k nám prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sme sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na celom svete. Fakturácia je však pre nás len prvý krok ako pomôcť malým podnikateľom. Rozhodli sme sa zmeniť spôsob, akým malí podnikatelia pracujú a pomôcť im ešte viac vynikať v tom, v čom sú dobrí. Vytvorením “univerza” samostatných aplikácii ako napr. Appointments & Booking, Ecommerce store alebo Instant Website zastrešíme čo najviac potrieb malých podnikateľov po celom svete.

Spolupracujeme s tými najšikovnejšími Slovákmi (napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko a ďalší). V roku 2023 sme sa stali súčasťou skupiny Team Blue - európskeho lídra v online riešeniach pre firmy a podnikateľov.

Náplň práce

Do nášho teamu hľadáme nového kamoša, ktorý nám pomôže spraviť náš produkt ešte viac svetový. Hľadáme niekoho, komu bude vyhovovať naša kultúra a tak trochu bláznivé prostredie, v ktorom sa radi stretávame a tvoríme spolu nové veci. Ak si človek, ktorý hľadá skvelú prácu na skvelom produkte a zároveň sa chce tešiť každý deň do práce, tak si na správnom mieste.

S KÝM SPOLUPRACUJEME
Okrem budovania interného teamu sme začali spolupracovať aj s tými najšikovnejšími Slovákmi, akých u nás máme. Patria medzi nich napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko. Veríme, že aj s Tvojou pomocou pribudnú na našu palubu ďalšie zvučné mená.

Požadavky

  • PHP (Nette Framework výhodou)
  • ReactJS
  • JavaScript
  • HTML, CSS
  • MySQL
  • Doctrine 2
  • Čistý kód

Nabízíme

  • Plat od 2500 €/mesiac + odmeny
  • Startupový duch a neformálne priateľské pracovné prostredie
  • Flexibilitu, možnosť pracovať z domu
  • Inšpiratívne priestory - game room, silent room, relax zone, chat zone a veľa ďalších vychytávok
  • Prostredie pre sebarealizáciu a osobný rozvoj
  • Účasť na domácich a zahraničných konferenciách
  • Multisport kartu na šport a relax

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top