Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

IMET

IT špecialista/ka

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno28.11.2023

Spoločnosť IMET, a. s., sa už viac ako 25 rokov zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo, zároveň prevádzkuje zámocký hotel.

Náplň práce

Máte chuť pracovať ako pracovník užívateľskej a technickej podpory v IT?
• Podpora interným používateľov a riešenie technických problémov.
• Nastavovanie a správa operačných systémov, sieťových zariadení a databázových systémov.
• Zabezpečovanie a samostatné vedenie komplexnej a dôvernej administratívnej agendy.
• Byť súčasťou pripraví a zavádzaní nových IT projektov.
• Aktívna spolupráca s externými vývojármi a dodávateľmi.
• Poradenstvo, konzultácie a školenie pre používateľov.
• Odhaľovanie a riešenie incidentov spojených so zabezpečením HW a SW.

Požadavky

• máte základné skúsenosti so systémovou administráciou vo Windows prostredí
• máte základnú znalosť sieťových protokolov a služieb (TCP/IP, DNS, DHCP, VPN, Firewall, etc.)
• skúsenosti MS Dynamics výhodou
• skúsenosti MS Exchange, AD, DHCP, DNS a GPO výhodou,
• skúsenosti s Zabbix výhodou,
• máte “otvorenú hlavu” a rýchlo sa učíte nové veci,
• ste flexibilný/á a empatický/á.

Nabízíme

• práce na plný úväzok s možnosťou výberu finančných a voľnočasových benefitov
• byť súčasťou rozvíjajúcej sa a dynamickej spoločnosti
• uplatniť svoje schopnosti a ďalej na nich pracovať
• rásť a rozvíjať svoju kariérnu pozíciu, zhodnocovať svoje silné stránky
• byť súčasťou priateľského a inšpiratívneho IT tímu, ktorý sa vzájomne obohacuje a učí

Články z magazínu

Zobrazit všechny