Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

INOWIS

SEO šéfredaktor pre internetový obchod

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktura

Aktualizováno15.08.2024

Náplň práce

Hľadáme SKÚSENÉHO, samostatného a pracovitého človeka (na veku nezáleží) na pozíciu SEO šéfredaktor s vysokou úrovňou osobnej integrity, ktorý preberá plnú zodpovednosť za svoju prácu a má záujem podieľať sa na spoločnom budovaní úspešnej slovenskej firmy.

Ak máš min. 2 roky skúseností v SEO a hľadáš vyváženosť medzi pracovným časom a osobným voľnom, pridaj sa do nášho tímu.

Tvojou úlohou bude:

  • Kompletná zodpovednosť za (textový) obsahový marketing, t.j. najmä blogové články a produktové kategórie.
  • Manažment redakcie:
    • Primárne príprava SEO zadaní na blogové články a produktové kategórie pre copywriterov. Sem patrí aj vyhľadanie tém, ktoré sú vyhľadávané v Google a súvisia so zdravím alebo sortimentom eshopu.
    • Príprava zadaní na aktualizácie starších článkov, práca so Search console a kontrola aktualizovaného textu, aby obsahoval prípadne nové vhodné kľúčové slová.
    • Aktualizácie vnútorných prelinkovaní - pridávanie odkazov do starších článkov pre novovzniknuté články / hľadanie príležitostí na vloženie vnútorných prelinkovaní.
    • Prideľovanie zadaní copywriterom.
    • Zadávanie článkov na preklad do iných jazykov (eshopy máme v SR a ČR, pripravujeme aktuálne aj HU a PL), prípadne aj priamo preklad cez translator a potom zadanie na kontrolu korektorovi v príslušnom jazyku.
    • Kontrola a pripomienkovanie napísaných textov, feedback copywriterom zo SEO hľadiska (ideálne aj z pohľadu štylistiky a práce s textom všeobecne).
    • Publikovanie napísaných článkov a textov SK/CZ.
    • Kontrola zaindexovania nových článkov v Google (keby s tým bol problém).

Metriky a KPIs:

  • Mesačný objem vypublikovaného obsahu:
    • Počet publikovaných článkov a ostatných textov
    • NS publikovaného textu
  • Organická návštevnosť
  • Obrat z organickej návštevnosti

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax v oblasti SEO

min. 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Očakávame, že našu firmu posunieš dopredu a budeš prichádzať s novými nápadmi a inováciami.
  • Mal by si byť samostatný a proaktívny.
  • Nemusíš vedieť všetko, ale musíš mať chuť a schopnosti rýchlo sa naučiť aj nové veci a hľadať riešenia.

„Must have“ skúsenosti:

  • min. 2+ rokov skúseností v SEO (nehľadáme juniora)
  • reálne výsledky optimalizácie kategórií, produktov alebo článkov, ktoré vieš preukázať (zvýšil som návštevnosť z „x“ na „y“ v priebehu „z“ mesiacov/roka),
  • tvorba zadaní pre copywriterov/SEO pre obsahový marketing (články, ktorým si robil zadania/optimalizáciu, sú na top pozíciách)
  • ​SERP analýza
  • vedieť, čo je zámer vyhľadávania a ako podľa toho optimalizovať obsah
  • optimalizácia pre featured snippety
  • návrh obsahov s ohľadom na celkové tématické prepojenie cez content silo / content hub
  • vedieť, že v rámci jedného článku sa dá rankovať na x rôznych tématických slov a podľa toho vedieť zohľadniť optimalizáciu obsahu
  • kategorizácia produktov/návrhy štruktúry webu/navigácie (klasifikačné analýzy kľúčových slov)
  • aktualizácia starších obsahov na základe dát/novoobjavených vhodných kľúčových slov
  • aktualizácia obsahu, keď nerankuje, ako sme predpokladali
  • práca s nástrojmi:
    • Search console
    • Collabim alebo Marketing Miner, ideálne oboje

„Nice to have“ skúsenosti, ktoré nie sú podmienkou:

  • kontrola indexácie novo publikovaného článku - napr. cez Search Console, príp. ak nie je indexovaný, vyžiadanie indexovania cez Search Console,
  • agentúrne skúsenosti sú výhodou, ale nie podmienkou, ak máš kvalitné výsledky na nejakom projekte,
  • technické SEO: optimalizácia Core Web Vitals, rýchlosti načítania, robots.txt…,
  • znalosť práce s textom,
  • práca s API (Search Console, Marketing Miner).

Veľmi nám záleží na tom, aby naši zamestnanci:

  • boli pozitívne naladení, orientovaní na spoluprácu a hľadanie konštruktívnych riešení,
  • mali fokus na plnení cieľov, dokončovaní úloh v termínoch a na výsledkoch svojej práce,
  • mali chuť a schopnosť samostatne sa ďalej vzdelávať, rozvíjať a rásť (my ti k tomu radi vytvoríme podmienky).

Nabízíme

  • výška odmeny bez horného limitu, bude vyplácaná podľa výsledkov
  • stabilná práca v stabilnej rastúcej firme
  • možný až 100% homeoffice
  • pružná pracovná doba
  • teambuildingové stretnutie (2xročne)
  • zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment

O firmě

Spoločnosť INOWIS s.r.o. prevádzkuje B2B a B2C e-shopy najmä s doplnkami výživy. Všetky produkty sú 100% vegánske. Viac na https://vegmart.sk/o-nas

Články z magazínu

Zobrazit všechny