Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

INOWIS

Správca PPC kampaní pre internetový obchod

MěstoRemote

FormaPart-time

Plat1500 — 2500 €

TypTPP / Faktura

Aktualizováno18.08.2024

Náplň práce

Hľadáme SKÚSENÉHO , samostatného a pracovitého človeka (na veku nezáleží) na pozíciu správcu PPC kampaní s vysokou úrovňou osobnej integrity, ktorý preberá plnú zodpovednosť za svoju prácu a má záujem podieľať sa na spoločnom budovaní úspešnej slovenskej firmy.

Ak máš min. 2 roky skúseností v PPC (ideálne kombinácia Google + Facebook), táto práca ťa baví a hľadáš vyváženosť medzi pracovným časom a osobným voľnom, pridaj sa do nášho tímu.

Tvojou úlohou bude:

  • Kompletná správa výkonnostných kampaní pre 4 krajiny (aktuálne pôsobíme v SR a ČR a pripravujeme vstup do HU a PL).
  • Kanály: Google Ads, ostatné ako Facebook, Sklik, Cenové porovnávače (Heuréka, Zboží.cz atď.) sú vítané, ale nie nevyhnutnosťou
  • Zodpovednosť za finančné výsledky a efektivitu v rámci zverených kanálov.
  • Nachádzať priestor pre ďalší rozvoj a rast.

​Metriky a KPIs:

  • Dosiahnutý obrat
  • Spotrebovaný kredit
  • PNO resp. ROAS

​Na tieto kampane budeš mať k dispozícii priemerný mesačný rozpočet okolo 7000 EUR. Pri dodržaní požadovaného PNO je však rozpočet teoreticky bez horného limitu.​

A čo platové podmienky u nás?

Uvedomujeme si, že kvalitného a skúseného človeka je potrebné zaplatiť. Výška tvojho platu je bez horného limitu podľa toho, čo nám do firmy prinesieš a ako nás dokážeš posunúť v našom raste.

Zaujala ťa naša ponuka, ale chceš pracovať na full-time? Určite sa nám ozvi - šikovnému človeku vieme naplniť aj full-time spoluprácu.

Požadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Samostatnosť a proaktivita + dostatočná technická zdatnosť (vedieť si poradiť s akýmkoľvek problémom v rámci kanálov, ktoré budeš mať na starosti).
  • Očakávame, že našu firmu posunieš dopredu a budeš prichádzať s novými nápadmi a inováciami.
  • Nemusíš vedieť všetko, ale musíš mať chuť a schopnosti rýchlo sa naučiť aj nové veci a hľadať riešenia.

Must have skúsenosti:

  • min. 2+ rokov skúseností v PPC (nehľadáme juniora)
  • expert v oblasti Google Ads + Merchant center
    • nastavovanie PMax, search, shopping, DSA + ideálne do budúcna aj DemandGen kampaní
    • analýza kľúčových slov
    • Google Ads editor
    • reporting / Looker / Práca s GA4
  • optimalizácia feedov, Mergado, používanie custom labels vo feedoch
  • nastavenie server side trackingu
  • znalosť nastavovania datalayerov, dynamického remarketingu pre Google Ads​
  • implementácia analytiky - GTM alebo inštruovať programátora na vloženie meracích kódov - ako majú vyzerať / čo v nich má byť

Nice to have skúsenosti, ktoré nie sú podmienkou:

  • správa Facebook kampaní
    • Advantage+ kampane
    • dynamický remarketing
    • odporúčania pre tvorbu kreatív​
  • ostatné kanály (Sklik, porovnávače / Heuréka a Zboží) - aktuálna znalosť je výhodou.
  • práca s Google Ads scriptami
  • príprava kampaní aj v iných jazykoch
  • vytvorenie Gads účtu / MCC účtu
  • implementácia merania cez GA4 a eventov

Veľmi nám záleží na tom, aby naši zamestnanci:

  • boli pozitívne naladení, orientovaní na spoluprácu a hľadanie konštruktívnych riešení.
  • mali fokus na plnenie cieľov, dokončovanie úloh v termínoch a na výsledky svojej práce.
  • mali chuť a schopnosť samostatne sa ďalej vzdelávať, rozvíjať a rásť. My ti k tomu radi vytvoríme podmienky.

Nabízíme

  • výška odmeny bez horného limitu podľa dosiahnutých výsledkov
  • stabilná práca v stabilnej rastúcej firme
  • možný až 100% homeoffice
  • pružná pracovná doba
  • teambuildingové stretnutie (2xročne)
  • zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment

O firmě

Spoločnosť INOWIS s.r.o. prevádzkuje B2B a B2C e-shopy najmä s doplnkami výživy. Všetky produkty sú 100% vegánske. Viac na https://vegmart.sk/o-nas

Články z magazínu

Zobrazit všechny