Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

INTEREZ MEDIA

Externý redaktor

MěstoRemote

FormaFreelance

Plat500 — 1000 €

TypFaktura

Úroveň

Přidáno24.05.2023

Vydavateľstvo INTEREZ MEDIA začalo svoju púť s webom interez.sk v roku 2014 a od roku 2016 sa konštantne udržuje medzi najčítanejšími portálmi pre generáciu tzv. Milenials.

interez pozitívne formuje a niekedy aj šokuje slovenskú mládež, ktorá vyrástla spolu s ním. interez má rád filmy, cestovanie, vedu, históriu a mnoho iného. A jeho čitatelia tiež.

Okrem interezu založilo aj ženský web femm.sk a receptový receptik.sk. V roku 2021 začalo vydavateľstvo aj s vydávaním kníh.

Náplň práce

  • Budeš mať na starosti písanie ľahšieho obsahu na webe a jeho následné publikovanie na všetky sociálne siete
  • Budeš sa venovať témam ako vzťahy, láska, duševné zdravie, osobný rozvoj atď.

Požadavky

  • Potrebujeme, aby si mal/mala skúsenosti s písaním textov
  • Aspoň 99 % gramatiku (ak si našiel/našla chybu aj v tomto texte, je to výhoda :))
  • Musíš vedieť robiť s počítačom. Je obrovská výhoda, ak si už niekedy robil/robila s Photoshopom, Canvou či Wordpressom
  • Poznáš interez. Očakávame, že vieš, aký obsah sa ku nám hodí, a ktorý ku nám naopak vôbec nepatrí
  • Vieš pracovať so sociálnymi sieťami

Nabízíme

Nahliadneš do sveta online médií, ukážeme ti náš pohľad na túto prácu. Určite ťa potešia aj prístupy k streamovacím službám.

Potrebujeme od teba:

  • Pošli nám štruktúrovaný životopis
  • Napíš nám dôvod, prečo by sme ťa mali zobrať do nášho tímu
  • Pošli nám aj dva tvoje texty (pokojne aj linky na už publikované články), aby sme videli, ako píšeš
  • Zhrň to pokojne do jedného PDF

Články z magazínu

Zobrazit všechny