Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

IT Lions Consulting

/ Mid C# .NET Developer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat3000 — 5500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno02.03.2023

Náplň práce

Spoločnosť IT Lions Consulting má v správe viacero online projektov zameraných primárne na digitalizáciu a finančné produkty s použitím Blockchain technológií.

Do nášho tímu hľadáme šikovného .NET/C# Backend Developera.

Čo bude tvojou náplňou práce:
• Udržiavanie webovej aplikácie, ako aj vývoj nových funkcii podľa požiadaviek.
• Aktívna podpora a vyvoj iných interných aplikácií.
• Prípadný technický návrh implementácie / funkcionalít
• Prípadný návrh architektúry, rozhraní a implementácia riešenia
• Komunikácia s tímom, zadávanie / preberanie práce od vývojárov

Požadavky

Potrebné skúsenosti:
• Min. 2 roky skúseností s C#
• Min. 2 roky skúseností s .NET
• Základná znalosť GitHub, Gitlab alebo Bitbucket / CI/CD pipelines
• Základná znalosť SQL vítaná

Nabízíme

Zamestnanecké výhody
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
• Práca v úspešnej spoločnosti a v mladom priateľskom kolektíve
• Pravidelná podpora vzdelávania a sebarozvoja
• Firemný hardware a doplnky
• Flexibilná pracovná doba
• Office v centre Bratislavy
• Možnosť pracovať Homeoffice

Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť IT Lions Consulting má v správe viacero online projektov zameraných primárne na digitalizáciu a finančné produkty s použitím Blockchain technológií / Web2.0 / Web3.0 / Dapps. Sústreďujeme sa na aktívny vývoj webových aplikácií zameraných primárne na obchodovanie a zamieňanie kryptomien, spúšťanie a predaj NFT projektov, budovanie digitálnej akadémie a ďalších zaujímavých lokálnych aj globálných projektov. Aktuálne rozširujeme svoj developerský tím z dôvodu plánovaného rastu a expanzie. Zaujímavé prostredie plné mladých ľudí s flexibilným pracovným časom, podporujúce sebarozvoj a vzdelávanie s možnosťou chodenia do officu v centre mesta Bratislavy, ale aj práce z domu.

Články z magazínu

Zobrazit všechny