Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

IZY VAPE

E-commerce / Web Manager

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat1900 — 3000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno20.01.2023

Náplň práce

Hľadáme posilu, ktorá nám pomôže rozvíjať náš elektronický business v segmente B2C v prepojení na naše aktuálne obchodné stratégie. Dostaneš priestor tvoriť a nastaviť smer online obchodovania/ nákupov v spoločnosti. Spoločne s kolegami z marketingu sa postaráte o posunutie nášho webu na vyššiu úroveň a spoločne budete tvoriť databázu zákazníkov, s ktorou sa bude ďalej aktívne pracovať.

Čo bude obnášať tvoja práca:

  • End2end zodpovednosť za lokálne e-shopy, vývoj a správa firemných webových stránok, SEO, budovanie spätných odkazov a podobne
  • Tvorba a implementácia jednotlivých komponentov webu, nových funkcionalít
  • Optimalizácia e-shopu pre optimalizáciu customer journey, zákazníckej skúsenosti, t.j. aktívna spolupráca s marketingovým oddelením
  • Príprava kampaňových stránok, bannerov, navrhovanie rozloženia stránok, príprava newslettera a contentu + copywriting
  • Správa webu / e-shopu v redakčnom systéme woocomerce
  • Aktívna spolupráca s oddelením marketingu pri definovaní marketingovej stratégie webu / e-shopu
  • Práce s analytickými nástroji Google Analytics a Hot Jar, a pod.
  • Pravidelné a ad-hoc analýzy výkonnosti webu
  • Proaktívna tvorivá práca za účelom pritiahnutia nových aj minulých zákazníkov na web
  • Promptná analýza vzniknutých prevádzkových a technických problémov a zadávanie požiadaviek pre tím developerov
  • Školenia obchodného tímu a ich podpora, technická pomoc obchodným zástupcom a zákazníckej podpore

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
  • Vzdelanie v odbore marketing, e-commerce

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - Pokročilý

Ostatné znalosti:

  • HTML - Pokročilý
  • E-commerce nástroje, sociálne siete - Pokročilý
  • Microsoft Office - Pokročilý
  • Mailchimp - Pokročilý
  • Woocomerce - Pokročilý

Hľadáme parťáka, ktorý sa nebojí makať a ktorý donesie pozitívnu energiu, je organizovaný a vie zorganizovať aj svoje okolie. Nadšenie pre nové veci, pozitívny postoj a túžba učiť sa sú viac než vítané. Všetko, čo je špecifické v našej firme, ťa naučíme.

Čo očakávame:

  • Predchádzajúcu skúsenosť s tvorbou webu, schopnosť práce s HTML
  • Analytické, logické myslenie, precíznosť a dôslednosť
  • Skúsenosť s redakčnými systémami, rovnako ako znalosť java Scriptu či CCS
  • Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je „MUST“, znalosť iného jazyka je „nice to have“
  • Aktívny prístup a schopnosť proaktívnej, samostatnej práce i práce v tíme
  • Podmienkou je znalosť analytického nástroja Google Analytics

Nabízíme

Čo na oplátku ponúkame my:

  • Sme mladá, ale intenzívne sa rozvíjajúca firma v novom “trendy” segmente
  • Zaujímavú a kreatívnu prácu
  • Tím mladých ľudí na back office a marketingovom oddelení
  • Firemný telefón, notebook
  • Naše super produkty za zamestnanecké ceny
  • Práca na home office

Články z magazínu

Zobrazit všechny