Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

JANDL

Social Media Manager / Head of Social Media Department

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktura

Přidáno10.10.2024

Náplň práce

Si na sociálnych sieťach ako doma?
Vieš naplno zapojiť svoju kreatívnu stránku a premýšlať v širších súvislostiach?
Nebojíš sa analytiky pri vyhodnocovaní kampaní?
Chceš pracovať na pestrom portfóliu značiek ako Absolut, Beefeater, BVS, NEHERA alebo Coop Jednota?

V tom prípade si v JANDL správne. U nás budeš viesť social media tím a zároveň úzko spolupracovať so strategickým, kreatívnym a mediálnym oddelením. Čaká ťa zaujímavá práca, klientské výzvy v „pet friendly“ kreatívnych priestoroch našej kancelárie v Starom Meste na Štefánikovej 6.
Predstavujeme si človeka s min. 3 ročnou praxou – nečakáme, že budeš vedieť všetko, no mal/a by si mať potrebné vedomosti ako základ a byť otvorený/á učiť sa aj naďalej. Dôležitou náplňou práce je prezentovanie súčasným klientom, a to aj v angličtine, keďže máme pobočky v Prahe a vo Viedni. Svoje nápady si vieš obhájiť nie len pred kolegami, ale aj na klientských tendroch. Preto prezentačné a komunikačné zručnosti vyžadujeme na pokročilej úrovni.

Potrebujeme ťa od 15.11. 2024

Požadavky

• Skúsenosti s návrhom kreatívneho obsahu na rôzne sociálne siete (chápeš, že na každej platforme funguje obsah iným spôsobom, vieš identifikovať inovatívne príležitosti na komunikáciu)
• Zodpovednosť za výkon v rámci pracovnej náplne – zadávanie, kontrola a prerozdeľovanie úloh v rámci tímu, ale aj mimo neho
• Skúsenosť s vedením ľudí min. 2 roky
Anglický jazyk na úrovni aspoň B2 primárne hovoreným slovom (budeš ho potrebovať na dennej báze)
• Plánovací a schvaľovací nástroj Zoomsphere máš v malíčku
Meta Business Manager ti nie je cudzí – ovládanie základnych funkcií, základný prehľad v kampaniach a metrikách META insights ako Dosah, Impresie atd.
• Rozumieš fungovaniu social media kampaní (návrh, plánovanie, exekúcia a vyhodnocovanie) - máš prehľad o svetových trendoch a úspešných kampaniach, ako fungujú a vedia pomôcť našim kreatívcom
• Rozumieš skratkám ako: CPM, CTA, CPC, ...
• Excelentná orientácia vo funkcionalitách, algoritmoch, pravidlách, best practices a prostredí sociálnych sietí: Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn a TikTok (vieš čo funguje a čo nie)
• Proaktívny prístup k projektom a úlohám, dodržiavanie termínov
• Orientácia na dosahovanie firemných a klientských cieľov (KPIs)
• Výborné organizačné, prezentačné a komunikačné zručnosti aj v anglickom jazyku
• Ochota ku zmene, aktívne prispievanie k jej uskutočneniu
• Ochota vzdelávať sa a odovzdávať svoje vedomosti v prospech firmy
• Ochota a schopnosť spolupracovať, tak aby dobre bolo
• Lojálnosť – hľadáme človeka, ktorý s nami zostane čo najdlhšie

Nabízíme

• MIND RELAX DAYS - každý druhý piatok voľný deň
• Kreatívne priestory v centre Bratislavy v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr v SR
• Zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti - tento rok oslavujeme 30. výročie
• Ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidelný poobedný snack
• Spoločné teambuildingové akcie
• Narodeninový finančný príspevok
• Karta Multisport s prispevkom firmy
• Účasť na prednáškach pre doplnenie alebo zlepšenie vedomostí a zručností
• Skúsenosť s prácou s rôznym typom klientov
• Lektor angličtiny priamo vo firme

O firmě

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Články z magazínu

Zobrazit všechny