Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

BAUERIA

Social media specialist

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno20.01.2023

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude:

  • správa našich firemných profilov Baueria na sociálnych sieťach: Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok
  • nastavenie stratégie komunikácie a KPIs
  • vytváranie obsahu na jednotlivé sociálne siete
  • úprava výstupov v grafickom editore (Canva, Photoshop alebo iné) a video editore
  • zastrešovanie spoluprác s influencermi
  • sledovanie konkurencie a TOP domácich aj svetových profilov
  • zvyšovanie povedomia o značke, zvyšovanie zásahu a počtu followerov na našich profiloch
  • analýzy, reporting a priebežné vyhodnotenie

Požadavky

Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu alebo kolegyňu, ktorý(á) nám pomôže rozbehnúť naše sociálne siete a dostať nás medzi TOP profily v rámci segmentu.

V Bauerii prinášame unikátny koncept, v rámci ktorého nájde zákazník všetko pre stavbu a rekonštrukciu na jednom mieste: od návrhu, výberu materiálov, až po kompletnú realizáciu.

Našim cieľom je, aby rekonštrukcia alebo stavba bola pozitívny zážitok, v rámci ktorého sa na nás môže zákazník maximálne spoľahnúť. A chceme, aby tým dýchali aj naše sociálne siete.

Preto hľadáme skúseného človeka, ktorý už má predchádzajúce skúsenosti, a bude schopný túto ambicióznu úlohu naplniť komplexne - od zadefinovania stratégie až pod samotnú exekúciu a reporting.

Nabízíme

  • príjemné pracovné prostredie a kvalitné vybavenie (dobrý notebook, smartphone a ďalšie potrebné vybavenie) je u nás samozrejmosť
  • vysoko motivujúce finančné ohodnotenie, závislé od dosiahnutých výsledkov (KPIs)
  • možnosť účasti na konferenciách a workshopoch
  • otvorené, priateľské a priame prostredie
  • možnosť kombinácie s Home office
  • flexibilný pracovný čas

Články z magazínu

Zobrazit všechny