Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

K.B. Systems

Content Specialist

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktura

Přidáno23.07.2024

Náplň práce

Do nášho contentového tímu hľadáme posilu, ktorá - bude zodpovedná za tvorbu a kontrolu článkov v anglickom jazyku určených na publikovanie na rôznych zahraničných stránkach.

Články sú tvorené v spolupráci so skupinou writerov a prekladateľov, ktorí pracujú na písaní a prekladoch článkov pre webové stránky, ktoré sú im zadané.

Čo ťa u nás čaká?

  • Budeš mať na starosti kontrolu a jazykovú korektúru odborných článkov v anglickom jazyku, čím prispeješ k zachovaniu najvyššej kvality nášho obsahu.
  • Prevezmeš zodpovednosť za prácu writerov, budeš im poskytovať spätnú väzbu a usmerňovať ich pri tvorbe relevantného obsahu.
  • Zapojíš sa do tvorby obsahovej stratégie a budeš mať možnosť prispieť vlastnými návrhmi.
  • V prípade záujmu môžeš samostatne písať články v anglickom jazyku a prezentovať svoje nápady.
  • Budeš komunikovať s ostatnými relevantnými oddeleniami (PR, SEO, atď.) a koordinovať s nimi aktivity súvisiace s tvorbou obsahu.

Požadavky

  • Anglický na úrovni minimálne C1, každý ďalší jazyk je výhodou
  • Predchádzajúca skúsenosť s písaním a úpravou anglických článkov
  • Znalosť SEO a postupov pre tvorbu obsahu je vítaná
  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore marketing, komunikácia, žurnalistika, alebo prekladateľstvo je výhodou, ale nie podmienkou
  • Logické a analytické myslenie
  • Zmysel pre detail

Nabízíme

  • Flexibilný pracovný čas a možnosť home-office.
  • Neobmedzené slané a sladké občerstvenie v office
  • Finančný príspevok a dni voľna navyše pri významných životných udalostiach
  • Tímové a celofiremné teambuildingy
  • Zľavy na nákup u rôznych partnerov
  • Referral program

O firmě

Naša spoločnosť prevádzkuje portál, ktorý sa v priebehu 7 rokov stal najuznávanejšou svetovou autoritou v oblasti presadzovania zodpovedného hrania a ochrany hráčov pred závislosťou na hazardných hrách.

Články z magazínu

Zobrazit všechny