Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

KOLLÁR services

PHP programátor / web developer

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat1300 — 2000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno17.06.2022

Už od roku 2008 vytvárame kvalitné informačné systémy s rozsiahlou funkcionalitou pre tých najnáročnejších hráčov na trhu, jedinečné webové stránky a e-shopy, poskytujeme podporu.

Pre vašu firmu vytvoríme aj marketingovú identitu, analyzujeme konkurenciu a trh a poskytujeme úspešnú tlačenú a internetovú reklamu s modernými dizajnovými riešeniami.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme nového PHP programátora. Pracovať budete na webových stránkach, online aplikáciách, e-shopoch a rôznych interných systémoch. Vyvíjame pre klientov, ale aj pre interné potreby a naše dcérske firmy.

Umožňujeme podľa dohody aj plný home office.

Pracovať budete prevažne v spolupráci s grafikom, kóderom a ďalšími programátormi. Niektoré projekty riešime tímovo, niektoré budú pridelené len vám.

Požadavky

  • nutná znalosť HTML, CSS, JS (jQuery)
  • nutná základná znalosť PHP (OOP), MySQL

Nabízíme

  • podpora od ostatných členov tímu
  • možnosť profesionálneho rastu
  • sebarealizácia a rozvoj
  • možnosť firemného telefónu, notebooku
  • zabezpečíme vám potrebný softvér (vývojové prostredie a pod.)
  • pravidelný rast vašej mzdy podľa rozvoju vašich skúseností
  • pravidelné bonusy

Články z magazínu

Zobrazit všechny