Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

KONDELA

Digital Marketing Specialist

MěstoNižná

FormaFull-time

Platod 1203 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno19.03.2024

Kondela je rýchlo rastúca spoločnosť z Oravy, ktorá do vašich domácností vnáša pocit domova už viac ako 30 rokov. Postupne svoj sortiment rozširujeme z nábytku na všetko pre váš domov a aj naše pôsobenie zo Slovenska do ďalších krajín Európy. Podarilo sa nám získať ocenenie Diamant Slovenského Businessu, a nominácie EY Podnikateľ roka a Félix. Taktiež sme boli titulka novembrového čísla slovenského Forbes.

Náplň práce

  • tvorba a správa marketingových aktivít, primárne na eshope
  • vytváranie a správa PPC kampaní
  • monitorovanie a reporting ecommerce marketingových aktivít
  • tvorba landing page (nutná aspoň základná znalosť HTML a CSS)
  • spolupráca s externými agentúrami
  • reporting v rámci Google Analytics
  • nastavenie a správa kampaní cez Google Ads
  • nastavovanie trackovacích snippetov a konverzných kódov a ich kontrola v rámci Google Tag Manager

Budeš navrhovať a spravovať projekty v rámci digitálneho marketingu (napr. nové komunikačné kanály, stratégia v rámci marketingových kampaní, ladenie ecommerce cez UI/UX a pod.) Data driven - ownership nad projektami a KPI, pomoc s riadením tímu svojmu nadriadenému. Budeš úzko spolupracovať s prideleným tímom priamo z Google na medzinárodných kampaniach. Otvárať nové krajiny a pracovať s najmodernejšími nástrojmi, ako Exponea (bloomreach), Tableau, Mergado, vlastný ERP systém a to všetko na 6 medzinárodných trhoch.

Pokiaľ si cieľavedomý, hladný po skills a otvorený novým možnostiam, budeš skvelá súčasť nášho tímu. Práve tieto predpoklady máme v hlave všetci do jedného, žiadny nápad nie je zlý, žiadna technológia nedostupná v prípade ak nám to prinesie želané zlepšenie. Sme veľmi dynamickí a rýchlo sa učiaci ľudia, ktorí vedia, čo je ich cieľom v našej spoločnosti.
Ak hľadáš miesto, kde sa zdokonalíš vo svojich schopnostiach, zapadneš do príjemnej rodinnej atmosféry a ľudí, ktorí ti nepovedia nie, stačí už len poslať svoje CV.

Požadavky

Google Analytics - Pokročilý
Google AdWords - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Nabízíme

Ponúkame prácu s najmodernejšími nástrojmi, ako Exponea (bloomreach), Tableau, Mergado, vlastný ERP systém a to všetko na 6 medzinárodných trhoch.

Ako bonus ponúkame aj:

  • vynikajúci kolektív a príjemné pracovné prostredie v našom office v Nižnej
  • priestor na sebarealizáciu – u nás sú vítaní všetci, ktorí sú draví a prinesú „novú krv“ do našej firmy
  • vzdelávacie kurzy a lístky na konferencie
  • tešiť sa môžeš aj na vôňu čerstvo zomletej a následne pripravenej kávy v našom kávovare
  • pravidelné team buildingy v rámci covid možností (rôzne akcie – grilovačky, chaty,...)
  • príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na dopravu
  • príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • príspevok na rekreáciu
  • koncoročné a mimoriadne odmeny
  • zamestnanecké zľavy – zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
  • vernostná odmena za odpracované roky
  • príspevok pri životnom jubileu
  • odmena za odporúčanie vhodného kandidáta
  • firemná knižnica
  • možnosť kariérneho rastu
  • flexibilný pracovný čas

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top