Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Kreatívny inštitút Trenčín

Digital marketing manažér*ka

MěstoTrenčín

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

Aktualizováno23.07.2024

Náplň práce

Do marketing tímu teraz hľadáme digital manažéra alebo manažérku. Najzaujímavejšia na tejto pozícii je jej rôznorodosť. Agenda je naozaj široká... sociálne siete, web, influenceri, mobilná aplikácia, virtuálna realita. Tieto oblasti budeš mať na starosti často od začiatku až do konca. Sú to témy, v ktorých si doma? Poď medzi nás!

Čo ťa čaká v tíme Trenčín 2026

  • Komunikácia značky Trenčín 2026 na sociálnych sieťach ako Facebook, Instagram a LinkedIn budú tvojou a našou vizitkou. Zhostíš sa úlohy prebudiť náš TikTok, začať efektívne využívať Youtube kanál a dostať z jednotlivých sociálnych sietí to najlepšie.
  • Okrem nastavenia stratégie sa budeš venovať aj tvorbe obsahu a správou sociálnych sietí.
  • Zvládneš tvorbu textov pre účely webu a sociálnych sietí. Tvojou úlohou nebude iba zdieľať obsah, ale aj vymyslieť, akú mu dáš formu, aby to splnil svoj účel.
  • Budeš vyberať vhodných influencerov pre rôzne cieľové skupiny na rôznych platformách a nastavovať s nimi dlhodobú spoluprácu.
  • Tvojou parketou bude naša webová stránka, a to vrátane jej obsahu, funkčnosti, rozvoja a správy.
  • Výzvou bude aj mobilná aplikácia Trenčín 2026, ktorú prevedieš od dobre premysleného nápadu až k realizácii.
  • Hodnotenie a analýza aktivít na sociálnych sieťach, práca s Google Ads, Meta Ads a inými nástrojmi sú neoddeliteľnou súčasťou tvojich denných úloh.
  • Budeš moderovať diskusie na sociálnych sieťach, s dôrazom na dodržiavanie pravidiel slušného správania.
  • Zladíš sa so špecialistkou na sociálne médiá a web, ktorá už má skúsenosti a bude pripravená spolu s tebou posunúť našu online komunikáciu na vyšší level.
  • Virtuálnu realitu, streamovanie, 3D vizualizácie, interaktívne prvky na webe a podobné technológie nemusíš mať v malíčku, ale zariadiš, aby sme ich čo najlepšie využili pre náš projekt.
  • Prevezmeš zodpovednosť za riadenie rozpočtu na online aktivity.
  • Budeš úzko spolupracovať s celým marketingovým tímom na kampaniach na jednotlivé projekty a s tímom monitoringu na získavaní údajov a vyhodnocovaní projektov.
  • Zabezpečíš hľadanie externých dodávateľov.

Požadavky

Požadujeme od teba

  • Skúsenosti s manažmentom sociálnych sietí minimálne 3 roky
  • Odborná prax v oblasti marketingu, v médiách alebo v reklamnej, či mediálnej agentúre
  • Pokročilá znalosť prostredia Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Youtube
  • Skúsenosť s Google Analytics a Facebook Business Manager
  • Privítame, ak si pracoval*a s influencermi
  • Angličtina na úrovni, pri ktorej zvládneš konzultácie s dalšími mestami z rodiny Európskych hlavných miest kultúry (ale nebude to tvoj primárny pracovný jazyk)
  • Pozitívny prístup, vďaka ktorému dokážeš hľadať cesty, ako sa veci robiť dajú
  • Orientácia v technologických novinkách (chatGPT, argumented reality, ...)
  • Schopnosť pracovať individuálne a reagovať na objavujúce sa úlohy a výzvy
  • Zvládneš kreatívnu aj strategickú časť tejto role, no samozrejmosťou je, že sa postaráš aj o exekutívu
  • Oblasť verejnej správy a obstarávaní pre teba nebude prekážka, ale výzva, ako robiť veci kvalitne
  • Vieš organizovať prácu a určovať priority sebe aj iným
  • Privítame, ak máš skúsenosť s riadením človeka

Nabízíme

Čo za to ponúkame

  • Miesto v marketingovom tíme: samozrejmosťou je u nás priateľská atmosféra, ľudský prístup, vzájomná pomoc a podpora.
  • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a sebarealizáciu.
  • Príležitosť rásť: s týmto projektom rastie každý z nás, riešime nové výzvy a úlohy.
  • Šancu prispieť: spolupodieľať sa na projekte Európske hlavné mesto kultúry nie je zaujímavé len profesne, je to aj príležitosť spraviť niečo dobré a pekné pre nás všetkých, ktorí tu žijeme.
  • Možnosť príležitostnej práce z domu či na diaľku.
  • Šancu pracovne vycestovať do Európskych hlavných miest kultúry aj iných miest.
  • Možnosť spolupracovať s profesionálmi a profesionálkami z umelecko-kultúrnej sféry zo Slovenskej a zahraničnej scény.
  • Možnosť byť súčasťou zaujímavých podujatí a udalostí.
  • Kanceláriu v centre mesta Trenčín.
  • Zázemie v organizácii, ktorá sa hlási k hodnotám:
  • pestujeme zvedavosť
  • chceme Európu v Trenčíne a Trenčín v Európe
  • tvoríme pre všetkých
  • konáme zodpovedne (voči Bid Booku, kolegom aj prírode)

O firmě

Byť súčasťou projektu Európske hlavné mesto kultúry je výnimočná príležitosť. Trenčín je len druhé mesto na Slovensku, ktoré získalo tento titul. Hlavná časť programu nás čaká v roku 2026, no prípravy prebiehajú naplno už dnes, dokonca sme už spustili aj niektoré projekty. Práce je čoraz viac, a tak postupne skladáme tím. Budeš novým kúskom, ktorý zapadne do skladačky Trenčín 2026?

Články z magazínu

Zobrazit všechny