Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Kremsa Digital

Manuálny Tester

MěstoRemote

FormaPart-time

Plat1120 — 2400 €

TypFaktura

Přidáno03.07.2024

Náplň práce

KOHO HĽADÁME?

Hľadáme niekoho, komu chyby na webových stránkach a v aplikáciách nedajú spávať. Niekoho, kto je puntičkár a detailista. Hľadáme juniora/ku/mediora/ku, ktorý/á už má aspoň nejaké skúsenosti s manuálnym testovaním, má ambície pokračovať aj v automatizovanom testovaní, a chce sa tejto oblasti dlhodobo venovať a v nej zlepšovať.

Táto pozícia je vhodná aj pre sikovnych studentov, absolventov alebo mamičky na materskej.

TVOJOU ZODPOVEDNOSŤOU BUDE:

  • Príprava testovacích scenárov
  • Manuálne testovanie webových stránok a aplikácií
  • Zisťovanie nedostatkov, reportovanie bugov a opätovné pretestovanie
  • Eskalovanie procesu riešenia nájdených problémov
  • Zodpovednosť za funkčnosť a bezchybnosť produktov pred deploymentom
  • Aktívna spolupráca a komunikácia s tímom (project manager, developeri, dizajnéri) v angličtine aj v slovenčine
  • Príprava a aktualizácia dokumentácie
  • Možnosť postupu aj k automatizovanému testovaniu

KTO SME?

Kremsa Digital je dynamická digitálna agentúra zameraná na poskytovanie inovatívnych riešení v oblasti digitálneho marketingu, webového vývoja a optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Našim klientom ponúkame kreatívne a efektívne stratégie, ktoré pomáhajú zlepšovať ich online prítomnosť a dosahovať obchodné ciele. Tím odborníkov v Kremsa Digital spája vášeň pre technológie s hlbokým porozumením trhu, čo nám umožňuje poskytovať služby na najvyššej úrovni a neustále sa prispôsobovať rýchlo meniacemu sa digitálnemu prostrediu. Naše portfólio zahŕňa aj produkty ako Boosterberg, ktoré optimalizujú výkon reklamných kampaní na sociálnych sieťach. Sme hrdí na našu kultúru spolupráce a inovácií, ktorá podporuje rast a úspech našich klientov.

Kľúčoví klienti: Pastilla Inc., Paramount, Barbie, Microsoft, Warner Pacific, Ayzenberg, Wizard World, Jack Daniels, Vivien, Mitsubishi, Volvo, AUDI, Legrand, FONA Dental, Auto Palace, BMW, FORD…

KONTAKT:

Okrem svojho CV, pripoj do e-mailu aj pár viet o sebe, svoj FB/IG/LI profil, portfólio, alebo čokoľvek, čo by mohlo zavážiť pri našom rozhodovaní. Napíš nám, prečo si sa rozhodol prihlásiť sa k nám a prečo si myslíš, že si náš ideálny kandidát. Uveď konkrétne skúsenosti a zručnosti, ktoré ťa robia vhodným kandidátom pre túto pozíciu, a ako môžeš svojimi schopnosťami prispieť k rozvoju našej spoločnosti.

Vzhľadom na množstvo CV budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Ďakujeme a tešíme sa na teba!

Požadavky

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA:

  • Skúsenosť s testovaním webových stránok a aplikácií
  • Znalosť Wordpress prostredia - aspoň základy
  • HTML a CSS - aspoň základy
  • Skúsenosti s Figmou
  • Skúsenosti s Jirou alebo iným bug tracking nástrojom
  • Skúsenosť s tvorbou dokumentácie
  • Angličtina slovom aj písmom
  • Logické a analytické myslenie
  • Dôslednosť a cit pre detaily
  • Proaktívny prístup k práci
  • Tímový hráč so schopnosťou pracovať aj samostatne
  • Ochota učiť sa nové veci

Nabízíme

BENEFITY:

  • Veľmi priateľská a neformálna atmosféra
  • Možnosť pracovať na amerických projektoch
  • Home-office je u nás samozrejmosť
  • Preplatený čas, ktorý venuješ vzdelávaniu
  • Po skúšobnej dobe môžeš využiť 500€ voucher na svoje vzdelávanie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pet-friendly prostredie

DALSIE INFO:

  • Platové podmienky: Od 7-15€/hod. (1120-2400 eur/mesiac)
  • Rozsah prace: 40-60h mesacne
  • Práca na živnosť
  • Nástup čím skôr tým lepšie
  • Práca je remote, moznost chodit do officu v Bratislave

O firmě

Kremsa Digital je digitálna agentúra so zmyslom pre inovácie a partnerstvo. Silná v custom developmente, performance marketingu a tvorbe vlastných produktov/toolov (napr. www.boosterberg.com, alebo www.fans.vote a iné).

Sme pobočkou americkej spoločnosti so sídlom v Pasadene (L.A.) a samozrejmosťou je Google certifikácia a tiež členstvo v celosvetovej sieti SMAK – Social Media Agencies Network.

Kľúčoví klienti: Pastilla Inc., Paramount, Barbie, Microsoft, Warner Pacific, Ayzenberg, Wizard World, Jack Daniels, MG Motor, Vivien, Mitsubishi, Volvo, AUDI, Summit Motors Bratislava, Auto Palace, Group M a veľa iných.

Články z magazínu

Zobrazit všechny