Výběrové řízení bylo uzavřeno

Krone Consulting

Software Tester/Test Analyst/Technical Test Analyst

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat1500 — 3000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno28.02.2023

KRONE consulting je spoločnosť zameraná na quality assurance. Testing vnímame ako neoddeliteľnú súčasť quality assurance, a preto sa nezameriavame nielen na dodávanie testov, ale aj na vyškolenie skutočných quality assurance špecialistov, ktorí klientom dokážu zabezpečiť celkovú kvalitu ponúkaných služieb. Zamestnancov podporujeme v rozvoji a aj preto ponúkame iné než štandardné benefity, na ktoré sú ľudia zvyknutí, a to napríkIad 13. a 14.pIat a mnoho ďaľších benefitov.

Krone Consulting je organizátorom jednej z najvačších testingových konferencií v strednej Európe TESTING UNITED a sídli v Nivy Tower v Bratislave.
https://testingunited.com/ a má vIastné RnD, vyvíjame pIatformu eeVRee https://www.eevree.com/
a
Kairos : https://kroneit.com/wp-content/uploads/2022/07/Kairos.pdf

Náplň práce

Zaujímaš sa o testing? Potom sa pripoj k nášmu tímu ako Software Tester /Test Analyst/Technical Test Analyst,
pracuj na zaujímavých projektoch na Slovensku a v zahraničí a rozširuj svoju kariéru.
Naše projekty sú v oblastiach:

Tosca Automation
Selenium Automation
Cypress Automation
Performance Testing
Web Services Testing
Business Analysis
Scrum Mastering / Project Management
Security Testing / Pen-testing
Test Process Improvement
Artificial Intelligence and Machine Learning
Unreal Development
Automotive testing
Test Consulting
A máme aj vlastné R&D centrum, takže oceníme aj skúsenosti v oblasti vývoja.

Požadavky

Čo od Teba očakávame?

• angličtinu na úrovni B2 nutnosť, nemčina výhodou
• ISTQB certifikácia výhoda, ale vieš si ju spraviť aj u nás, znalosť Software Development Lifecycle výhodou
• Skúsenosti s automatizáciou frontendu, výhodou je znalosť Tosca
• Znalosť SoapUI, Postman, Swagger, UML diagram, xml, json
• Flexibilita
• Komunikačné schopnosti
• Ťah na bránku a proaktívny prístup

Nabízíme

• 13. a 14. pIat
• Odborné školenia a účasť na medzinárodných odborných konferenciách
• certifikácie ISTQB
• jazykové kurzy, consuItancy days, workshopy
• Multisport karta

Ďalej pre Teba máme v zálohe ďalšie benefity ako:

• výhľad z najnovšej a najvyššej office budovy v Bratislave - Nivy Tower, odkiaľ môžeš pracovať, kedy Ti to vyhovuje. Môžeš taktiež pracovať aj z domu podľa Tvojich preferencií, sme v tomto flexibilní
• pol dňa dovolenky na Tvoje narodeniny
• teambuildingy, súťaže a spoločné team–upy
• interné odborné vzdelávanie
• relocation bonus
• referraI bonus