Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Affiliate sieť Dognet

Hľadáme fakt brutálneho projektového/produktového managera

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat3000 — 4000 €

Úroveň

Přidáno15.03.2020

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.

Náplň práce

VIDEO A LANDING PAGE K POZÍCII

Affiliate sieť Dognet asi nepoznáte. Ak áno, tak super :) Každopádne, cielime na to byť TOP európskym hráčom v oblasti e-commerce affiliate marketingu. Nie sme startup - makáme už viac ako 6 rokov. Rok 2019 sme skončili s obratom cez 2M€, viac ako 10 členným teamom a 6 trhmi, kde pôsobime. Však popozeraj dognet.sk. Robíme so značkami ako Alza, Gymbeam či Möbelix. Sme v zelených číslach a chceme zaradiť druhý stupeň :)

Čo potrebujeme? Potrebujeme sa technologicky posunúť. Kde? Z aktuálne polo-krabicového riešenia do úplne novej technológie affiliate siete, ktorú chceme od "piky" postaviť na najnovších technológiách. Ono nám to ide, všetko je v pohode, ale keď chceme dobyť EÚ, nestačí to :)

Vieme čo chceme, vieme čo chce trh, máme know-how a aj zdroje. Čo nemáme? Teba :) Technologického lídra developmentu, ktorý povedie sieť po produktovej a projektovej stránke. Staviame nový tím a potrebujeme fakt TOP človeka, čo to všetko prejde, zanalyzuje, naprojektuje, navníma a bude viesť developerský tím.

Nie je to pre juniora, ani pre niekoho, čo sa rád učí :) Chceme hotového človeka, ktorý má veľké skúsenosti s developmentom webových riešení. Vyzná sa v technológiách a vie projektovo viesť developerov. Proste si to vie všetko pripraviť, nakresliť, rozplánovať. Chceme s tebou počítať na 10+ rokov :)

Máme k tomu dokonca video a landing page :) https://job.dognet.hr/project-product-manager

Za mňa, ako CEO, ak by som to robil mojim štýlom "done is better than perfect", by sme veľmi rýchlo zhoreli :D Potrebujem rozvážneho profesionálne makača, čo to proste zoberie na seba a spoločne to dotiahneme na technologický vrchol v našom segmente. Nič menej to nebude :)

Požadavky

Musíš sa vyznať do webových aj serverových technológií. Samozrejme, nemusíš vedieť programovať, ale musíš vedieť "čo koľko trvá" a ako sa to robí. Mať chuť hľadať riešenia, robiť prieskumy a dávať priestor novým riešeniam - nie len si ísť to svoje. A samozrejme, musíš mať už veľa za sebou.

Chcem hrotiča, chcem fakt super človeka, ktorý tomu bude veriť tak, ako my všetci vo firme.

Prosím, pošli pár slov o sebe. Len prosím, hľadáme fakt pokročilého človeka, ktorý sa vidí o pár rokov ako technologický líder v oblasti affiliate v celej EÚ. A má to byť ambícia a nie želanie alebo "možnosť".

PS: Pošlite aj niečo o sebe :) Nie len čisté CV. Také "dopyty" hneď vymazávam.

Nabízíme

Makáme v Bratislave, na Karpatskej 6. Máme pekné kancle, klímu, kávovar :D To ťa asi nezaujíma. Máme stabilný cashflow, stabilné zázemie a nemáme investora.

Sme malá firma, kde schvaľovanie niekedy trvá až príliš krátko. Skúšame všetko, čo dáva zmysel. Chceme niekoho, komu budeme 100 % veriť a bude mať všetko pod kontrolou. Ideme robiť veľkú vec. Máme "drive" a ten budeme chcieť aj od teba. Budeš robiť kľúčovú vec a tak k tebe budeme aj pristupovať.

Budeme investovať aj do "konzultácií", kým nájdeme riešenie. S tým sa počíta. Od výberu frameworku, cez serverovú štruktúru. Máme sa na koho obrátiť a aj ty musíš mať kamošov, s ktorými to vieš skonzultovať. Kým sa rozhodneme, musíme si byť 100% istý, že máme najlepšie technologické východisko na 10 rokov dopredu. Vieme ako dopadlo Nette :D

Články z magazínu

Zobrazit všechny