Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

LIČI ADVERTISING

Copywriter / Social Media Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 2000 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno14.09.2023

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Tvojou každodennou zábavou bude:

  • tvoba copy všetkého druhu – headliny, články, posty na social media a ďalšie „slovné úlohy“,
  • spravovanie sociálnych sietí (najmä Facebook a Instagram), tvorba contentu a postov s našimi grafikmi,
  • nastavovanie a optimalizácia kampaní cez Business Manager, reporting,
  • vzdelávanie sa v oblasti PPC kampaní,
  • spoločné brainstormovanie nad zadaniami a podieľanie sa na tvorbe stratégií,
  • aktívne vyhľadávanie noviniek z oblasti performance marketingu,
  • community management

Požadavky

Zdieľanie motta agentúry: "Ochota je základ".

  • Nemusíš googliť, čo znamenajú pojmy HDL, TOV či DDL.
  • Máš strategické myslenie a skúsenosť s plánovaním budgetov na sociálne siete.
  • Vyžívaš sa v slovíčkárení, gramatike, štylistike.
  • Svoje tajné „zbrane“ na sociálne siete sa nebojíš použiť.
  • Súhlasíš s výrokom: "čím jednoduchšia veta, tým lepšie".
  • Neskrývaš sa pred nahadzovaním kampaní do Ads Managera.
  • Máš v hlave idey, ktorými sa rád/rada pochváliš.
  • Vždy chceš vedieť viac. A čo nevieš, na to sa nebojíš spýtať.
  • Zo sociálnych sietí, ktoré si spravoval/a nás odpáli.

Nabízíme

ČO NA OPLÁTKU PONÚKAME MY?

  • poLIČI kolektív, poLIČI lokalita v Ružinove #novyoffice,
  • super brandy, super ľudia a super klienti, ako napr.: Môjobchod, Alpro, PIZZA ME, RomanRestaurants, Premac,
  • kalčeto, arcade games, vždy plná liagnička,
  • pravidelné teambuildingy,
  • tá najmilšia happiness manažérka,
  • záhrada s grillom,
  • priestor na realizáciu nápadov,
  • možnosť požičať si firemné veci a vybavenie: autá, motorky, spinkovače (lopky akceptujeme v malom rozsahu),
  • nepočítame dni dovolenky,
  • petfriendly office.

Články z magazínu

Zobrazit všechny