Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Velvesa

Social media specialist

MěstoHorné Srnie

FormaFull-time

Plat1000 — 1400 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno05.03.2024

Velvesa je e-shop s vybavením pre masérov a fyzioterapeutov, ktorý funguje v 4 krajinách (.sk, .cz, .hu, .ro). Aj v malom kolektíve sme za posledné roky dokázali veľké veci. U nás nuda a rutina nehrozia, stále vymýšľame niečo nové.

Náplň práce

Čo očakávame:

  • dokážeš spracovať grafiku a zároveň ti ide copywriting, vieš písať pútavo, gramaticky správne a aj zohľadniť SEO (content pre sociálne siete)
  • si schopný/á vytvoriť content plán pre sociálne siete a postrážiť jeho naplnenie
  • máš dobré komunikačné zručnosti a vieš ich využiť pri spolupráci s influencermi a tvorcami videí
  • nerobí ti problém reagovať na komenty a komunikovať na sociálnych sieťach
  • si naladený/á na spoluprácu a komunikáciu v rámci tímu, ale svoju časť práce si robíš samostatne a načas
  • si pripravený/á robiť na fulltime u nás v kancelárii (vieme sa dohodnúť časom na čiastočnom homeoffice)
  • ovládaš aspoň základy angličtiny

Čo nás poteší, ale nie je podmienkou:

  • schopnosť nafotiť kvalitne a zaujímavo produktové foto, prípadne aj video
  • ochota prezentovať výrobky sám/a alebo sa vedieť dohodnúť s tvorcami UGC videí
  • základné info a prehľad o PPC na sociálnych sieťach

Požadavky

Hľadáme človeka plného energie, zvedavého, kreatívneho, ktorý má minimálne 1 ročné skúsenosti so správou sociálnych sietí a orientuje sa v oblasti marketingu.

Samostatného, so schopnosťou plánovať si prácu a zároveň flexibilného, aby ju vedel prispôsobiť výsledkom.

Zorientovaného v problematike sociálnych sietí, ochotného a schopného sa ďalej učiť.

Človeka, ktorý samostatne splní svoj diel práce v rámci rozdelenia úloh v tíme.

Plusom bude, ak ťa zaujíma svet masáží, wellness, fyzio a zdravia.

Nabízíme

  • každý mesiac masáž v priestoroch firmy
  • nákup produktov za zamestnanecké ceny

Články z magazínu

Zobrazit všechny