Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

M2M Solutions

Project Manager

MěstoŽilina

FormaFull-time

Platod 2300 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno14.02.2023

Sme M2M Solutions a tvorba inovácií je súčasťou našej filozofie. Výnimočnosťou našej firmy sú ľudia a aktuálne hľadáme nových kolegov na rôzne pracovné pozície ✅

Náplň práce

Snívaš o veľkých výzvach? Tak nesnívaj a príď k nám, u nás sa sny menia na skutočnosť. V našej firme vyvíjame vlastné produkty na riadenie logistiky, ale čoraz častejšie k nám prichádzajú projekty, ktoré presahujú hranice našej planéty. Čakajú nás skutočne zaujímavé projekty a veľa práce. Ak patríš k ľudom, v ktorých tieto slová vyvolávajú radosť, sme na dobrej ceste. Hľadáme kolegyňu alebo kolegu s energiou a pozitívnym prístupom na pozíciu Projektového manažéra, ktorý (á) dokáže prebrať zodpovednosť za celý priebeh projektu od počiatočného zadania až po odovzdanie zákazníkovi.

Čo ťa v úlohe projektového manažéra čaká:

  • Práca na zaujímavých softvérových projektoch a produktoch firmy z oblasti automotive, pharma a space industry.
  • Možnosť ovplyvňovať aké projekty budeš riadiť.
  • Sloboda v riadení projektu, žiadna rutina, neustály prísun nových výziev.
  • Možnosť motivovať a riadiť projektový tím zostavený zo šikovných ľudí.
  • Vypracovávanie plánu, časového harmonogramu a rozpočtu projektu.
  • Zabezpečenie plynulého priebehu realizácie projektov.
  • Koordinácia pracovných činností v rámci zvereného projektu.
  • Komunikácia so zákazníkmi, spolupráca na zaujímavých obchodných prípadoch.
  • Prebranie plnej zodpovednosti za dodanie projektu v dohodnutom čase, rozpočte a kvalite.
  • Naviac sa môžeš dostať k starostlivosti o produkt našej spoločnosti.

Požadavky

  • skúsenosť s vedením IT projektového tímu,
  • komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • spoľahlivosť a systematickosť,
  • samostatnosť,
  • schopnosť pružne reagovať na nové požiadavky a zmeny,
  • analytické myslenie,
  • schopnosť motivovať,
  • znalosť SW vývoja a vyšších programovacích jazykov je výhodou,
  • orientácia v supply chain management poteší, ale nie je podmienkou.
  • počet rokov praxe: 3
  • požadované vzdelanie v odbore: informatika, manažment elektrotechnika
  • anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • vodičský preukaz: B

Nabízíme

  • hybridné nastavenie práce
  • spoločné raňajky, grilovačky na streche, Family day, teambuildingové chaty a mnoho ďalších
  • 3D tlačiarne
  • skvelá káva, čaje a stále čerstvé ovocie
  • chill zóna so stolným futbalom a šípkami
  • Multisport karta
  • finančné bonusy ako Loyalty bonus, Referral bonus alebo odmenu 20% zo zisku na konci roka
  • 2 sick days ročne
  • notebook a mobil na súkromné účely
  • firemná knižnica plná zaujímavých kníh

Sme otvorení novým nápadom a budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové! Ponúkame Ti priestor rásť, rozvíjať sa a realizovať. V M2M Solutions je miesto pre každého, kto chce veci zlepšovať, inovovať a rozvíjať aj svoju kreativitu.

Články z magazínu

Zobrazit všechny