Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Madviso

E-commerce & Content Assistent

MěstoBratislava

FormaPart-time

Plat560 — 720 €

TypTPP / Faktura

Aktualizováno26.08.2024

Náplň práce

Práca ako na e-commerce projekte www.trenujeme.sk a po zaškolení aj na klientských projektoch www.midasto.sk.

  • Popisy produktov a zlepšovanie procesov a textov v rámci tvorby obsahu podľa zadefinovaných procesov.
  • Tvorba a zlepšovanie článkov na témy cyklistika, triatlon, beh, skialp, outdoor.
  • Komunikácia s partnermi a riešenie sponzoringových aktivít.
  • Pomoc pri komplet e-commerce od podpory, komunikáciu so zákazníkmi až po objednávky podľa manuálu a interných procesov.
  • Podpora pre kolegov na sociálnych sieťach.
  • Iné organizačné aktivity v rámci firmy.
  • Iné prevádzkové činnosti v rámci e-commerce a marketingu.

Súčasťou práce je onboarding, feedback a zaučenie. Vhodné pre absolventov alebo ľudí, ktorí by chceli začať kariéru v e-commerce alebo marketingu.

Požadavky

  • Skúsenosť s prácou v CMS (napríklad Wordpress alebo inom) alebo v CRM.
  • Copywriting bez gramatických chýb a schopnosťou pracovať s textom.
  • Práca s tabuľkovým editorom Excel a Google Drive Sheets.
  • Vedieť posúvať veci, organizačné schopnosti.
  • Pomoc s vybavovaním zásielok.
  • Fakturácia a práca s CRM.
  • Komunikačné schopnosti (jednanie s ľuďmi) a schopnosť sa predať.
  • Cyklist a/ka, bež ec/yňa alebo triatlonist a/ka, či iný aktívny športovec.
  • Zodpovednosť a záujem aktívne vzdelávanie.

Výhodou

  • Skúsenosť s pridávaním prispevkov cez Meta Business alebo správa obsahu na sociálnych sieťach.

Prosím o stručný popis skúseností a prečo by si rád u nás pracoval a kam sa chceš v e-commere kariérne posunúť.

Nabízíme

  • Zľavy na nákup nášho sortimentu, možnosť mať preplatené športové (bežecké, cyklo alebo triatlon preteky a podujatia)
  • Možnosť práce full-time po zaškolení a zvládnutí skúšobnej lehoty.
  • Možnosť vybrať si kariérne smerovanie a nabrať komplexné skúsenosti v e-commerce od piky a stať sa e-commerce/marketing manažérom alebo smerovať na podporu klientov v e-commerce. (bez toho to nejde)
  • Práca nie je remote, ale on site vzhľadom na to, že ide o prácu na junior a entry úrovni, kde je nevyhnutné sa do procesu dostať.

O firmě

Sme fullservisová marketingová agentúra so sídlom v Bratislave na známej adrese Leškova 8. Poskytujeme marketingové služby, tvoríme e-shopy na mieru či na prenájom. Máme vlastnú e-commerce platformu Midasto, ktorú neustále zdokonaľujeme. Určite si sadneme ak máš rád/rada šport a hľadáš príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve s rodinnou atmosférou, kde získaš veľa skúseností a budeš dôležitým členom/členkou tímu. Našimi klientami sú veľké i malé firmy, e-shopy a kopec práce máme i na vlastných projektoch.

Články z magazínu

Zobrazit všechny