Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Madviso

Social Media Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 1600 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno25.08.2023

Sme fullservisová marketingová agentúra so sídlom v Bratislave na známej adrese Leškova 8. Poskytujeme marketingové služby, tvoríme e-shopy na mieru či na prenájom. Máme vlastnú e-commerce platformu Midasto, ktorú neustále zdokonaľujeme. Určite si sadneme ak máš rád/rada šport a hľadáš príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve s rodinnou atmosférou, kde získaš veľa skúseností a budeš dôležitým členom/členkou tímu. Našimi klientami sú veľké i malé firmy, e-shopy a kopec práce máme i na vlastných projektoch.

Náplň práce

  • Návrh komplexnej stratégie pre sociálne siete
  • Tvorba content plánov v Zoomsphere
  • Návrh, príprava a export basic grafiky & komunikácia so senior grafikom
  • Správa a publikovanie Instagram Stories
  • Správa pridelených profilov (odpovedanie na správy, engage, správa komentárov)
  • Komunikácia s influencermi a uzatváranie spoluprác
  • Tvorba reklamných vizuálov a textov
  • Správa a optimalizácia reklamných kampaní Meta Ads Manager
  • Schopnosť sledovať relevantné metriky a optimalizovať reklamné kampane
  • Nasadenie a chuť pracovať
  • Príprava mesačných reportov

Požadavky

  • Práca inhouse v kancelárii – Leškova 8
  • Aspoň 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii v agentúre
  • Práca s nástrojom Zoomsphere
  • Jira, Google Workspace
  • Adobe Photoshop a Illustrator – pokročilý (ďalšie Adobe programy výhodou)
  • Meta Business Manager – expert
  • Content – tvorba kreatívnych textov a headlinov
  • Výborná gramatika – expert
  • Komunikatívnosť, práca v tíme a dobrá nálada
  • Dobrý prehľad vo sférach IT, e-commerce, performance, SEO, online marketing – výhodou
  • Anglický jazyk – expert

Nabízíme

  • Kancelária v historickej budove v Starom Meste (parkety síce vŕzgajú, ale má to svoje čaro)
  • Platená dovolenka 24 dní
  • Stabilné pracovné miesto
  • Multisport karta
  • Kariérny rast a všestranný rozvoj
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príjemný mladý kolektív
  • Vlastné výkonné PC, 2 monitory
  • Bike & eco & pet friendly office
  • Káva, čaj snacky a ovocie
  • Vianočné odmeny a odmeny za vybrané dokončené projekty
  • Zľavy na e-shope www.trenujeme.sk
  • Tímovky na utužovanie kolektívu

Články z magazínu

Zobrazit všechny