Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

MAISON D'IDÉE Prague

Graphic Designer

MěstoRemote

FormaFreelance

Plat1800 — 2000 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno12.03.2024

Sme spoľahlivým kreatívnym partnerom pre stredné a veľké podniky v strednej Európe. Obsluhujeme tých najnáročnejších jednotlivcov a ich organizácie a tešíme sa ich dlhodobej loyalite. Toto všetko si vyžaduje posúvať naše osobné aj profesionálne limity každý deň o kúsok ďalej. Práca u nás je vždy za komfortnou zónou.

Náplň práce

Hľadáme seniorného grafického dizajnéra, ktorý dokáže „hovoriť“ plynule vizuálnou rečou v každom segmente, do ktorého ho vhodíme. Či sa jedná o dorozumievací jazyk globálneho výrobcu pneumatík v Nemecku alebo lokálnu farmu na Slovensku, či českého výrobcu mlieka. Alebo to bude franšíza s francúzskymi bagetami? Musíš sa vedieť naladiť rýchlo a trafiť sa presne.

Požadavky

Dokonale ovládaš tvorbu vizuálnej identity a tlačovín
Je ti blízke jedlo, foodstyling a varenie
Nadšene sleduješ najnovšie trendy v gastronómii
Orientuješ sa v retailovom prostredí v Čechách alebo na Slovensku (vieš, čo je na pultoch)
Z Tesca Ťa musí vyhodiť ochranka pretože si stále fotíš všetky obaly
Vieš dať projektu vizuálne smerovanie a dohliadnúť nad jeho dodržiavaním
Dokážeš uchopiť projekt kreatívne a dotiahnúť ho do konca spolu s požiadavkami klienta a schopnosťami kolegov
Vieš sa samostatne zorientovať v segmente, v ktorom sa klient nachádza
Viěs robiť rozhodnutia s ohľadom na efektivitu a celkovú prínosnosť pre klienta

Veľmi dôležité požiadavky:
Učíš sa každý deň nové veci, ktoré s súvisia s tvojími skillmi v práci
Si komunikatívny a pozorný
Si dôsledný a samostatný
Nie si samotár či introvert
Vieš efektívne pracovať s inými ľuďmi
VIeš potiahnúť ľudí okolo seba dopredu
Vieš sa dorozumieť anglicky

Výhodou
Plynulá angličtina
Skúsenosti s obalovým dizajnom
Samostatnosť

Nabízíme

Sme etablovaný v Čechách a na Slovensku ako top packagingová agentúra, vďaka čomu sa denne stretávame vo výberkách s tými najlepšími na trhu.

Aj keď sa navonok profilujeme ako agentúra zameraná primárne na obalový design, máme aj kopu inej práce, ktorá s ním súvisí. Od tvorby vizuálnych identít, brand manuálov, tlačovín, či onscreen/offscreen kampaní.

V Prahe sedia projekťáci, creative director a fotograf a zvyšok tímu je rozhádzaný po Česku a Slovensku. Za tie roky máme disciplínu a naši ľudia sú vysoko profesionálni, vďaka čomu tento model funguje.

Obsluhujeme najnáročnejšie značky a ich majiteľov, aké si vieš v Česko-slovensku, ale aj v zahraničí predstaviť. Tomu musí zodpovedať nasadenie a pozornosť na detail. Očakáva sa, že na stôl pristanú len tie najlepšie veci.

Nemôžme sľubovať, že to bude ľahké ani pohodlné. Vieme sľúbiť len dve veci a to, že to bude výzva a že to bude pestré.

Články z magazínu

Zobrazit všechny