Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Marketinger

Email & CDXP marketing manager (2x)

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno10.10.2023

Marketinger je marketingová agentúra, ktorá má svoje zásady – namiesto prázdnych rečí poriadna práca a namiesto nezmyselného networkovania pevné vzťahy vo vnútri firmy.

Sme partia skúsených ľudí, ktorým záleží na tom, aby sme klientom skutočne pomáhali uplatniť sa v prostredí marketingu. Ľudia, ktorí sa dokážu spolu posúvať a podnecovať k lepším výsledkom.

Náplň práce

  • Analyzovať dáta a navrhovať odporúčania na zlepšenie predaja v rámci našich e-commerce projektov.
  • Vytvárať automatizované kampane v Exponea a podobných nástrojoch s cieľom podpory predaja – e-mailing, pop-ups, push notifikácie a iné.
  • Starať sa o pravidelný e-mailing pre klientov
  • Priebežne sledovať a optimalizovať automatizované kampane a mať o nich perfektný prehľad.
  • Vyhodnocovať úspešnosť kampaní a interpretovať výsledky v rozumných reportoch.

Požadavky

  • Hravo sa učíš pracovať s novými digitálnymi nástrojmi
  • Máš výborný prehľad v oblasti e-commerce a online marketingu
  • Tvojou silnou stránkou je analytické myslenie
  • Ovládaš základy HTML, CSS, JS či Jquery a Python (Jinja)
  • Veľkou výhodou je, ak si už pracoval/a v nástrojoch Bloomreach (Exponea), Ecomail, GetSiteControl, Zapier či Pabbly
  • Pomôže tiež, ak máš zvládnuté programy Adobe Photoshop a MS Office
  • Pracuješ systematicky, tvorivo a so zmyslom pre detail
  • Rizikové situácie vyriešiš s rozvahou
  • Samozrejmosťou je ovládanie anglického jazyka (aspoň na pokročilej úrovni)
  • Okrem toho sa na teba bude dať spoľahnúť, veci budeš robiť aj z vlastnej iniciatívy, chceš profesijne rásť a nechýba ti sebakritika.

Nabízíme

  • Práca remote / full-time / part-time
  • Tím skúsených a pohodových kolegov, ktorí ti vždy ochotne pomôžu a vysvetlia, čo budeš potrebovať.
  • Výborná tímová spolupráca a efektívne nastavené pracovné procesy.
  • Práca pre známe značky a tiež pre dobré veci
  • Nevyčerpateľný prísun kofeínu a každý týždeň dávka ovocia a cukru.
  • Podpora vo vzdelávaní v odbore
  • Možnosť kariérneho postupu a odmeny na základe výsledkov a proaktivity.
  • Flexibilný pracovný čas

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top