Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

MARKÍZA

Redaktor / Redaktorka tvnoviny.sk

MěstoBratislava

FormaFreelance

Platod 1500 €

TypFaktura

Úroveň

Aktualizováno12.01.2023

Náplň práce

Hľadáme kandidáta na pozíciu Redaktor/Redaktorka zahraničného či domáceho spravodajstva pre portál tvnoviny.sk

Je to vynikajúca príležitosť pre SKÚSENÉHO a motivovaného redaktora, novinára, ktorý disponuje výbornými medziľudskými zručnosťami a silnou etikou, bude schopný aktívne vyhľadávať a spracovávať aktuálne témy z prostredia domáceho a zahraničného spravodajstva.

Mimoriadne vítaný je novinársky záujem a zručnosti, príjemné vystupovanie a bezchybný písaný prejav. Ak máte všeobecný prehľad o spoločenských a súčasných udalostiach a chcete sa profilovať v spravodajskej oblasti, pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku. Minútová videovizitka či motivačný list sú vítané.

Povedzte nám o svojom štúdiu, novinárskej praxi, prečo sa zaujímate o uvedenú pozíciu a prečo si myslíte, že by sme mali vybrať práve Vás.

V prípade videovizitky, prosím, materiál nahrajte cez YOUTUBE kanál a v HORIZONTÁLNOM formáte.

  • Vyhľadávanie a navrhovanie tém
  • Spracovanie overených informácií z rôznych dostupných a overených zdrojov
  • Tvorba a plánovanie rozhovorov
  • Tvorba článkov
  • Spolupráca s úradmi, inštitúciami, agentúrami, verejnosťou a inými zdrojmi
  • Spolupráca s video redaktormi, editovanie obrazového materiálu
  • Zodpovednosť za vyvážený a objektívny prístup k udalostiam, za overovanie zdrojov a informácií a za dodržovanie princípov novinárskej etiky, tak aby neboli v rozpore s platnými právnymi predpismi

Požadavky

  • Pozícia NIE JE vhodná pre kandidátov bez predošlých skúsenosti
  • Anglická jazyk – B2
  • Iné jazyky výhodou
  • Absolvent žurnalistiky alebo príbuzného oboru
  • PC a editačné nástroje výhodou
  • Ambicióznosť, motivácia pre prácu v médiách
  • Tímový hráč
  • Všeobecný prehľad o spoločenských, politických, ekonomických a kultúrnych udalostiach
  • Schopnosť sprostredkovať informácie jasným, stručným a zrozumiteľným spôsobom pre širšiu verejnosť
    Pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku + minútovú videovizitku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov, ktorí nám zaslali požadované podklady uvedené vyššie.

Články z magazínu

Zobrazit všechny