Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Martinus

Manažér/ka výkonnostného marketingu

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno31.05.2023

Martinus a FOXFORD je veľká partia nadšených a sem-tam uletených ľudí s opakujúcimi sa diagnózami – knihomoľ či kávoľub. Zároveň je Martinus najväčší internetový obchod a druhé najväčšie kníhkupectvo na Slovensku. Okrem internetového obchodu Martinus.sk a Martinus.cz je jeho súčasťou aj sieť krásnych kamenných kníhkupectiev a kníhkaviarní.

Veľkosť však nikdy nebola hlavným cieľom Martinusu. Jedným z jeho cieľov je byť najlepší pre svojich zákazníkov, pre ľudí, ktorí s ním spolupracujú a denno-denne prinášať tisícky malých i veľkých príbehov, ktoré robia deň krajším. Ďalším dlhodobým cieľom Martinusu je pomáhať svojmu okoliu a priespievať k tomu, aby bolo Slovensko lepším miestom na život. Robí to prostredníctvom podpory čítania u mladých ľudí (projekt Krajina čitateľov), podpory začínajúcich podnikateľov, mentorovaním start-upov či priamou finančnou podporou organizácií ako Dobrý Anjel či Liga proti rakovine.

Náplň práce

Najlepšie marketingové oddelenie, aké Martinus má (ehm…) hľadá posilu! 🤗 A to v podobe človeka, ktorého baví marketing a knihy minimálne tak ako nás (a to je naozaj veľmi), ale ktorému zároveň bije srdce pre grafy, tabuľky, dáta, ich analýzu, interpretovanie, jednoducho tú časť marketingu, ktorej sa zvykne hovoriť performance.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

  • Riadenie nášho malého, ale šikovného performance tímu
  • Vytváranie digitálnej stratégie všetkých našich performance kanálov
  • Analýza našich marketingových kampaní a neustále hľadanie priestoru na ich zlepšenie
  • Zastrešenie salesových kampaní a to online, aj offline - od analýzy, cez navrhovanie až po vytváranie ucelenej stratégie
  • Úzka spolupráca s našim dátovým oddelením

Požadavky

Základné požiadavky

  • Láska k dátam, pri ktorej tá Rómeova k Júlii pôsobí ako letmý flirt
  • Prehľad v performance marketingu, pri ktorom by si aj Sundar Pichai robil poznámky
  • Chuť spájať ľudí s knihami stále novými spôsobmi

Čo od teba očakávame po ľudskej stránke?

  • V prvom rade človeka, ktorý vie a chce. Vie, že jeho práca je nikdy nekončiacim štúdiom. A chce. Chce sa neustále zlepšovať a pretavovať toto zlepšovanie aj do toho, čo robí.
  • Nemenej dôležité je, aby si bol človekom, ktorý k nám zapadne. Je pre nás veľmi dôležité, že sa do práce tešíme nielen kvôli jej náplni, ale aj kvôli ľuďom, s ktorými ju vykonávame.
  • Máš silne vyvinuté analytické myslenie a často sa ti stáva, že vidíš súvislosti tam, kde iní nie.
  • Nečakáš na zadanie zhora, si schopný/á samostatnej práce a vieš projekty dotiahnuť do konca, samostatnosť je alfou a omegou našej práce.
    Čo od teba očakávame po pracovnej stránke?
  • Si profesionál v oblasti PPC
  • Google Analytics a Data Studio zvládaš na úrovni, o ktorej sa nám ani nesníva
  • Máš bohaté skúsenosti s emailingom, affiliate a RTB
  • Máš skúsenosti s riadením (aspoň) malého tímu, ktorý vieš koordinovať, motivovať a nastavovať mu stratégiu

Nabízíme

Na čo sa môžeš tešiť?
V prvom rade na náš (relatívne) malý marketingový tím, ktorý má za sebou množstvo kreatívnych a hlavne úspešných kampaní .😎
Na každodennú prácu na najkrajšom produkte, aký len môže byť (už sme spomínali, že knihy naozaj milujeme, však?).
Na flexibilný pracovný čas, veľký priestor pre sebarealizáciu a samostatnosť, kedy ti nikto nebude neustále hľadieť ponad plece.
Na možnosť práce z domu vždy, keď usúdiš, že to tak potrebuješ (raz za týždeň máme poradu, kde sa snažíme vidieť naživo, inak je to na tebe).

Ďalšie benefity:
štipendium na vlastné vzdelávanie, ktoré môžeš použiť na workshopy/konferencie či kurzy súvisiace s tvojou pozíciou
✅ o úspech sa delíme ročným bonusom, ktorého výška je závislá na výsledkoch firmy, spolu s 13. platom sa pohybuje vo výške približne mesačného platu
✅ zamestnanecké zľavy na knižný a neknižný tovar
✅ letné, vianočné a narodeninové poukážky na nákup kníh (vo výške 175 eur ročne)
✅ pravidelné martinusácke teambuildingy
✅ sick-days a book-sick-day (deň voľna naviac na čitanie kníh)
✅ možnosť interného koučingu
✅ prostredie stabilnej firmy s otvorenou a inkluzívnou firemnou kultúrou

Máš ešte stále pocit, že tento inzerát sme písali len a len pre teba?
Presvedč nás o tom! Pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve teba. Životopisy vyhodnocujeme priebežne a reakciu by si od nás mal/a dostať maximálne do 3 týždňov.

Tešíme sa na teba! 😍

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top