Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Martinus

PHP Programátor/ka

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat2200 — 2500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno16.05.2023

Martinus a FOXFORD je veľká partia nadšených a sem-tam uletených ľudí s opakujúcimi sa diagnózami – knihomoľ či kávoľub. Zároveň je Martinus najväčší internetový obchod a druhé najväčšie kníhkupectvo na Slovensku. Okrem internetového obchodu Martinus.sk a Martinus.cz je jeho súčasťou aj sieť krásnych kamenných kníhkupectiev a kníhkaviarní.

Veľkosť však nikdy nebola hlavným cieľom Martinusu. Jedným z jeho cieľov je byť najlepší pre svojich zákazníkov, pre ľudí, ktorí s ním spolupracujú a denno-denne prinášať tisícky malých i veľkých príbehov, ktoré robia deň krajším. Ďalším dlhodobým cieľom Martinusu je pomáhať svojmu okoliu a priespievať k tomu, aby bolo Slovensko lepším miestom na život. Robí to prostredníctvom podpory čítania u mladých ľudí (projekt Krajina čitateľov), podpory začínajúcich podnikateľov, mentorovaním start-upov či priamou finančnou podporou organizácií ako Dobrý Anjel či Liga proti rakovine.

Náplň práce

• Si samostatný/á PHP developer/ka, ale tvorba bežných webov ťa už nenapĺňa?
• Chceš vidieť výsledky svojej práce?
• Láka ťa vyvíjať, vylepšovať a ovplyvňovať fungovanie všetkého čo sa odohráva na pozadí knihomoľského sveta?

Do nášho developerského tímu hľadáme skúseného PHP programátora alebo programátorku. Zapadneš k nám, ak z teba ide okrem technických znalostí aj človečina a máš nastavenie, pri ktorom, ak niečo nevyjde na prvýkrát, vnímaš to nie len ako priestor naučiť sa niečo nové, ale aj ako možnosť hľadať neúnavne iné spôsoby a efektívne riešenia.

Ponúkame ti:
• Možnosť samostatne doťahovať projekty od začiatku až po koniec
• Príležitosť spoluvytvárať projekty, na ktorých budeš pracovať
• Kolektív ľudí, ktorí majú srdce na správnom mieste a chuť meniť veci a svet k lepšiemu
• Možnosť prispôsobiť si rolu podľa svojich preferencii (Štandardne ťa čaká približne 80% času vývoj a 20% komunikácia s internými product ownermi. V tíme však riešime aj frontend, úzko spolupracujeme s UX atď.)

O čo sa staráme?

  • v prvom rade o eshop, teda presnejšie eshopy
  • o všetko, čo sa deje na pozadí, teda skladový systém, logistiku, vytváranie faktúr, systémy na komunikáciu s dodávateľmi, nástroje pre kníhkupectvá a veľa ďalšieho

Na čom sme robili v poslednom čase?

  • upravovali sme vyhľadávanie a zgrupovanie tovarov, aby sa zákazníci nemuseli prehrabávať rôznymi vydaniami tej istej knihy
  • kompletne sme zmenili fungovanie logistiky, aby sa zamestnancom ľahšie pracovalo a nachodili pri tom menej krokov
  • pretvorili sme systém zliav, aby sme boli v súlade s európskymi smernicami
  • meníme interný systém na prácu s darčekovými poukážkami, aby sa nám na všetkých frontoch ľahšie pracovalo
  • upgradovali sme PHP na verziu 8.0, chystáme sa ísť ďalej

Požadavky

• PHP (ideálne aj skúsenosti s frameworkom CakePHP)
• MySQL
• Github, Docker, Elastic Search
• Fungujeme agilne a máme aj code reviews 😉

Nabízíme

Nechceme málo, čo ti teda ponúkame?
• štipendium na vlastné vzdelávanie, ktoré môžeš použiť na workshopy/konferencie či kurzy súvisiace s tvojou pozíciou (pohybuje sa okolo 1000 eur ročne)
• o úspech sa delíme ročným bonusom, ktorého výška je závislá na výsledkoch firmy, spolu s 13. platom sa pohybuje vo výške približne jedného mesačného platu
• zamestnanecké zľavy na knižný a neknižný tovar
• letné, vianočné a narodeninové poukážky na nákup kníh (vo výške 175 eur ročne)
• pravidelné martinusácke teambuildingy
• sick-days a deň voľna naviac
• možnosť interného koučingu
• prostredie stabilnej firmy s otvorenou a inkluzívnou firemnou kultúrou

Články z magazínu

Zobrazit všechny