Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Martinus

Software Engineer s PHP

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 2202 €

TypTPP / Faktura

Přidáno01.07.2024

Náplň práce

Staň sa súčasťou tímu, ktorý stojí za pravidelne oceňovaným eshopom, a nie len za ním, ale aj za všetkými systémami, ktoré stoja v Martinuse na pozadí a to od logistiky až po vystavovanie faktúr. Radi v tíme privítame skúseného PHP programátora alebo skúsenú PHP programátorku. Zapadneš k nám, ak z teba ide okrem technických znalostí (úroveň mid až senior) aj človečina a máš nastavenie, pri ktorom, ak niečo nevyjde na prvýkrát, vnímaš to nie len ako priestor naučiť sa niečo nové, ale aj ako možnosť hľadať neúnavne iné spôsoby a efektívne riešenia.

Ponúkame ti:

  • Možnosť samostatne doťahovať projekty od začiatku až po koniec. Čaká ťa veľká miera voľnosti na zadaniach.
  • Radiť sa s tímom 10 vývojárov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť a spoločne vylepšovať riešenia.
  • Možnosť pracovať remote alebo z BA officu.
  • Možnosť prispôsobiť si rolu podľa svojich preferencii (napr. priestor zapojiť sa aj do frontendu alebo väčšej spolupráce s UX)
  • Menší tím interných product owneriek, ktoré ti predpripravujú zadania a požiadavky od interných klientov, aby si sa viac mohol/mohla venovať práve tomu, čo ťa baví najviac - vývoju.

O čo sa staráme?

  • v prvom rade o eshop, teda presnejšie eshopy
  • o všetko, čo sa deje na pozadí, teda skladový systém, logistiku, vytváranie faktúr, systémy na komunikáciu s dodávateľmi, nástroje pre kníhkupectvá a veľa ďalšieho.
  • najbližšie nás čakajú projekty: rozvoj Knihovrátka, update eshopového košíka či vylepšenie vyhľadávania v našich produktoch :-)

Príklady úloh, na ktorých budeš pracovať

Stále si nevieš predstaviť, čo by si u nás robil(a)? Tak niekoľko príkladov toho, čo sme riešili posledné mesiace:

  • upravovali sme vyhľadávanie a zgrupovanie tovarov, aby sa zákazníci nemuseli prehrabávať rôznymi vydaniami tej istej knihy
  • kompletne sme zmenili fungovanie logistiky, aby sa zamestnancom ľahšie pracovalo a nachodili pri tom menej krokov
  • pretvorili sme systém zliav, aby sme boli v súlade s európskymi smernicami
  • meníme interný systém na prácu s darčekovými poukážkami, aby sa nám na všetkých frontoch ľahšie pracovalo
  • upgradovali sme PHP na verziu 8.0, chystáme sa ísť ďalej

Požadavky

Technologický stack:

  • PHP (ideálne aj skúsenosti s frameworkom CakePHP)
  • MySQL
  • Github, Docker, Elastic Search
  • Fungujeme agilne a máme aj code reviews :-)

Nabízíme

Nechceme málo, čo ti teda ponúkame?

  • štipendium na vzdelávanie (pohybuje sa okolo 1000 eur ročne), prípadne vieš daný rozpočet využiť na cafetéria systém, kde si vieš vybrať aj z iných benefitov MultiSport karta, príspevok na III. pilier DDS, električenka, merch a iné
  • prípadne to môžeš využiť aj na iné benefity ako
  • o úspech sa delíme ročným bonusom, ktorého výška je závislá na výsledkoch firmy, spolu s 13. platom, ktorý je vo výške 50 % jedného mesačného platu
  • zamestnanecké zľavy na knižný a neknižný tovar
  • letné, vianočné a narodeninové poukážky na nákup kníh (vo výške 175 eur ročne)
  • pravidelné martinusácke teambuildingy
  • sick-days a deň voľna na čítanie naviac
  • možnosť interného koučingu
  • prostredie stabilnej firmy s otvorenou a inkluzívnou firemnou kultúrou
  • čas a počet home officov si riadiš sám/sama, preferujeme ťa však občas uvidieť s nami v office.

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám životopis a namiesto motivačného listu pokojne zbaľ nejaký starší projekt, nech sa môžeme pozrieť na zdrojový kód. Poteší nás aj sprievodný text, vďaka ktorému ťa budeme môcť už pred prvým kontaktom trošku viac spoznať. Tešíme sa na teba :-)

Tvoji budúci kolegovia z Martinusu.

O firmě

Martinus a FOXFORD je veľká partia nadšených a sem-tam uletených ľudí s opakujúcimi sa diagnózami – knihomoľ či kávoľub. Zároveň je Martinus najväčší internetový obchod a druhé najväčšie kníhkupectvo na Slovensku. Okrem internetového obchodu Martinus.sk a Martinus.cz je jeho súčasťou aj sieť krásnych kamenných kníhkupectiev a kníhkaviarní.

Veľkosť však nikdy nebola hlavným cieľom Martinusu. Jedným z jeho cieľov je byť najlepší pre svojich zákazníkov, pre ľudí, ktorí s ním spolupracujú a denno-denne prinášať tisícky malých i veľkých príbehov, ktoré robia deň krajším. Ďalším dlhodobým cieľom Martinusu je pomáhať svojmu okoliu a priespievať k tomu, aby bolo Slovensko lepším miestom na život. Robí to prostredníctvom podpory čítania u mladých ľudí (projekt Krajina čitateľov), podpory začínajúcich podnikateľov, mentorovaním start-upov či priamou finančnou podporou organizácií ako Dobrý Anjel či Liga proti rakovine.

Články z magazínu

Zobrazit všechny