Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Exkluzív

MATERNA

ServiceNow Developer/Consultant

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat2500 — 4000 €

TypTPP

Přidáno04.10.2024

Si nadšenec pre ITSM a ServiceNow? Chceš pracovať na inovatívnych projektoch a byť súčasťou dynamického tímu, ktorý využíva technológie na zlepšenie firemných procesov? Ak máš skúsenosti so ServiceNow, chuť posúvať svoje hranice a pracovať na zaujímavých riešeniach, hľadáme práve teba!

Náplň práce

  • Prácu na medzinárodných projektoch spoločne s kolegami zo Slovenska a z Nemecka.
  • Vývoj, implementáciu a navrhovanie riešení v oblasti platformy ServiceNow.
  • Komunikáciu s klientom a tímom pri riešení problémov a zlepšení procesov.
  • Zodpovednosť za vedenie a organizáciu projektov
  • Komunikácia s manažmentom u zákazníka
  • Kontrola kvality na projekte, sledovanie a kontrola kvality juniorov
  • Implementácia a konfigurácia ServiceNow modulov a aplikácií.
  • Práca s tímom na riešení problémov a zlepšení procesov.
  • Podpora a tréning klientov v oblasti ServiceNow.

Požadavky

  • Skúsenosti s vývojom SNOW + poradenstvo pre klienta ServiceNow minimálne 5 rokov
  • Znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka (JavaScript, Java, Python).
  • Certifikácie CAD, CSA a CIS
  • Prehľad v databázach (SQL).
  • Technický background, schopnosť logicky uvažovať a samostatne riešiť problémy.
  • Znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni.
  • Skúsenosti na projektoch u klienta
  • Skúsenosti s vedením tímu, projektové riadenie
  • Výborné komunikačné schopnosti

Nabízíme

  • Aby si sa mohol/a dobre zregenerovať a byť fit, máme 5 sick days v roku a platenú PN.
  • Športuj ako profík s MultiSport alebo BenefitPlus kartou a využi finančný príspevok pri životných udalostiach.
  • U nás budeš mať možnost získať rôzne školenia a certifikácie.
  • Spoločne oslavujeme úspechy našich tímov a organizujeme firemné akcie, kde máš príležitosť spoznať svojich kolegov aj mimo pracovného prostredia.
  • Pracuj z pohodlia domova a využi home office, aby si si mohol/a prispôsobiť pracovný čas svojmu životnému štýlu.
  • Ovocné dni ti prinášajú zdravé občerstvenie a zamestnanecké zľavy ti umožňujú nakupovať za zvýhodnené ceny.
  • Navyše získaj bonus za odporúčanie a lojalitu, ktorým oceníme tvoju vernosť a spoluprácu s nami.

Články z magazínu

Zobrazit všechny