Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ZAR

Key Account Manager pre firemných klientov

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno18.09.2023

Náplň práce

MICE = v hospitality znamená MEETINGS, INCENTIVES, CONFERENCES, EVENTS

Hľadáme kolegu do tímu, ktorý nám pomôže rozvíjať MICE segment v rodine našich značiek.

  • Máš rád vysokú úroveň starostlivosti o klienta, robí ti dobre spájať sa s najlepšími, reprezentovať silnú značku?
  • Nebojíš sa budovať veci od ich začiatku? Vidíš aj ďalej do budúcnosti a máš predstavu, ako má vyzerať systém starostlivosti o firemných klientov?
  • Zakladáš si na férových a vzájomne obohacujúcich obchodných vzťahoch?
  • Pracuješ systematicky, rozmýšľaš vo väčších súvislostiach a vieš ísť za svojim cieľom?
  • Rád pomáhaš klientom hľadať riešenia? Robí ti dobre zažívať úspech z uzavretého businessu, z vytvorenia riešenia na mieru, vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám klientov?
  • Chceš sa cítiť výnimočne z toho, čoho si súčasťou, koho reprezentuješ, čo predávaš?

Máš možnosť pomôcť nám s budovaním MICE segmentu v skupine silných značiek rodiny ZAR. Od roku 2016 pridávame do ponuky pre našich klientov stále nové prevádzky a rozširujeme ich o služby a produkty, ktorých spojovacím prvkom je nadštandardná starostlivosť o klientov, úroveň prevedenia a kvality hospitality služieb s dôrazom na gastro služby, poctivosť v ingredienciách aj v servise, zážitkoch. Po inšpiráciu si chodíme do sveta k tým najlepším.

Prevádzkujeme 5* Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici, Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure s vinárstvom Viajur a Pivovarom Pálffy Brauerei, Vinársku usadlosť Farná, eventový priestor Oldtimer Gallery, Kuulinair – gastro vyhliadkový let balónom. Máme v ponuke celú mozaiku služieb a produktov pre korporátnych klientov od západu po východ Slovenska, ktorú si vychutnávajú a zároveň chvália aj naši klienti zo zahraničia.

Hľadáme člena do nášho tímu, ktorý bude vytvárať systém akvizície, vyhľadávania nových korporátnych klientov aj systém vzťahového manažmentu s nimi s cieľom zvyšovania podielu tohto segmentu na tržbách v našej skupine. Člen tímu na tejto pozícii bude mať za úlohu identifikovať potenciál na trhu, úspešne vyhľadávať priestor na prezentáciu a priťahovať nových klientov na organizáciu podujatí a konferencií v Hoteli Lomnica ako aj v Kaštieli Pálffy a eventovej hale Oldtimer Gallery. Bude mať za úlohu vytvárať systém pre riadenie tohto businessu, viesť tím obchodníkov, manažovať segment aj z pohľadu potrieb na trhu. Zároveň bude pomáhať vytvárať produkty pre B2B klientelu naprieč celým portfóliom našich služieb a oslovovať firmy, agentúry, touroperátorov s cieľom predaja zážitkových produktov ako sú vinné cesty vo vinárstve, ochutnávky vína i piva, zážitkové teambuildingy, konferencie, pobyty.

Čo bude tvojou úlohou?

  • Vyhľadávať nové kontakty – firmy, agentúry, touroperátorov s cieľom získavať dopyty na skupinové realizácie eventov, konferencie a teambuildingy. Uzatvárať objednávky na skupinový business.
  • Budovať stále väčšie povedomie o nás ako spoločnosti a o našej ponuke pre B2B partnerov, vyhľadávať priestor na trhu na prezentáciu.
  • Reprezentovať nás na veľtrhoch na Slovensku aj v zahraničí, zbierať kontakty a pracovať s nimi za účelom nadviazania dlhodobej spolupráce.
  • Svojimi aktivitami zvyšovať intenzívne objem obdržaných dopytov na organizáciu týchto podujatí.
  • Vytvárať systém akvizície, nastavovať pravidlá aj pre ostatných kolegov a manažovať nie len svoju činnosť ale aj činnosť ostatných obchodníkov k získavaniu čo najviac objednávok.
  • Budovať systém account manažmentu, vytváranie pozitívnych vzťahov s klientami v rámci celého tímu
  • Riadiť svoju činnosť, ale nastavovať činnosti a manažovať aj prácu ostatných obchodníkov s cieľom dosahovania cieľov a pozitívnych výsledkov.
  • Vyjednávať o podmienkach až do úspešného uzavretia businessu, pomáhať s kľúčovými dopytmi aj ostatným obchodníkom.
  • Nastaviť systém budovania databázy klientov, rozširovať ju, personalizovať komunikáciu na základe evidovaných dátach o klientoch.
  • Všetkými týmito aktivitami prispievať k stále lepším hospodárskym výsledkom spoločnosti, napĺňať stanovené plány.

Požadavky

Ako si ťa predstavujeme?

  • Min. 3 roky skúsenosti v aktívnom predaji, ideálne v akvizícii klientov
  • Min 2 roky skúsenosť s vedením aspoň malého tímu
  • Skúsenosť v predaji hospitality služieb je výhodou, ideálne aspoň predaj služieb
  • Empatia a schopnosť dvojsmernej komunikácie
  • Zvládnuté techniky predajných rozhovorov
  • Schopnosť uzatvárať business, vyjednávať k úspešnému záveru a k obojstrannej výhre
  • Schopnosť budovať vzťahy, reprezentovať
  • Schopnosť vytvoriť riešenia, pracovať samostatne, budovať systém práce a nastavovať ho v kolektíve
  • Schopnosť viesť ľudí, metodicky usmerňovať, riadiť a byť pre podriadených pozitívnym vzorom

Ďalšie požiadavky:

• Microsoft Office – Pokročilý
• Vodičský preukaz / B
• Anglický jazyk

Nabízíme

  • Priateľské a veľmi dynamické prostredie v inšpiratívnom, históriou a umením nabitom priestore Kaštieľa Pálffy vo Svätom Juri, v rámci ktorého sa nachádza aj vinárstvo ViaJur a Pivovar PaB, Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici
  • Flexibilitu a partnerské a férové pracovné prostredie
  • Pracovné nástroje – firemné vozidlo, notebook, mobil
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
  • Multisport karta,
  • Refferal bonus - odmena za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2000 €
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť profesionálneho a odborného rastu prostredníctvom ďalšieho vzdelávania
  • Firemné podujatia, zamestnanecké zľavy na firemné produkty

Články z magazínu

Zobrazit všechny