Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

MERTEL

Project Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1150 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno16.03.2023

Nevnímame ATL, BTL, sociálne siete a digitál ako rôzne disciplíny, ale ako ingrediencie, ktoré spolu dokážu vytvoriť dokonalé jedlo. Potrebujete len skúseného šéfkuchára.

Inými slovami, naše nápady musia mať precíznu a spoľahlivú produkciu. Našu produkciu neustále zdokonaľujeme o svetové trendy v priemysle živej komunikácie. Tento prístup nám pomohol rozrásť sa na sieť franšízových butikových agentúr schopných kombinovať tie najlepšie kreatívne koncepty z lokálnych trhov s medzinárodne osvedčenými procesmi.

Je to prístup, ktorý používame pri všetkých našich projektoch. Od malých, precízne zorganizovaných happeningov, až po strategické aktivity ako predstavenie novej verzie ikonického parfumu No. 5 od CHANEL, sériu medzinárodných konferencií Erste Talent Bridge pre ERSTE BANK GROUP, až po veľkolepú národnú expozíciu Slovenska na EXPO 2020 v DUBAJI.

Ak ste skúseným projektovým manažérom, ktorý úprimne verí v silu zážitkových projektov, chceme sa s vami stretnúť.

Náplň práce

  • vyvíjanie činností s cieľom získať nových klientov
  • udržiavanie pozitívnych vzťahov so stálymi zákazníkmi
  • plánovanie a realizácia eventov
  • spolupráca s tímom spoločnosti pri tvorbe ideí
  • spracovávanie cenových ponúk / rozpočtov eventov
  • byť nápomocný senior manažérovi

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Marketing, BTL komunikácia / Event management, iné

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel
Microsoft Word
Sociálne siete

V prípade záujmu nám pošlite Váš štruktúrovaný životopis

Nabízíme

S pribúdajúcimi klientami musia pribúdať aj šikovný kolegovia. Do nášho mladého kolektívu preto hľadáme juniorného projektového manažéra.

Ponúkame prácu v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej firme s príjemným pracovným prostredím so sídlom v centre Bratislavy. Do bohatého portfólia našej eventovej produkcie patria najmä firemné konferencie, vzdelávania, gala večery, medzinárodné výstavy, hybridné podujatia či merchandising s podporou AI. Pracujeme s jedinečným systémom ORCHESTRA, predstavujúc multifunkčnú marketingovú platformu v digitálnej forme.

Články z magazínu

Zobrazit všechny