Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Mister Horse

Ruby on Rails Developer

MěstoBratislava

FormaPart-time

Platod 3000 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno31.01.2024

Mister Horse vyvíja populárne rozšírenia pre Adobe video aplikácie. Naše produkty používa viac ako 1 000 000 motion designerov, od freelancerov po veľké značky, ako je napríklad BBC, Netflix, Disney, Fox, WarnerMedia, Playboy TV... a dokonca aj TV Markíza! Úspešne fungujeme viac ako 9 rokov a stále rastieme.

Sme malý tím top ľudí v oblasti dizajnu a softvérového vývoja. Momentálne nás je 8. Záleží nám na kvalite a ceníme si zodpovedný prístup.

Náš web: https://misterhorse.com

Náplň práce

  • Vývoj a správa nášho e-shopu misterhorse.com.
  • Vývoj a správa API, ktoré obsluhuje naše pluginy. Konkrétnejšie ide o autentifikáciu užívateľov do pluginu, zobrazovanie správ pre užívateľov o novinkách, stiahnutie rozširovacích balíčkov a podobne.
  • Práca na UI našich rozšírení v Javascript a HTML.

Požadavky

  • Expertnú znalosť Ruby on Rails.
  • Skúsenosti s Kubernetes.
  • Skúsenosti s Google Cloud.
  • Znalosť JavaScriptu.
  • Výbornú znalosť anglického jazyka.

Soft skills

  • Si iniciatívny/a, veľmi organizovaný/á a máš dobré komunikačné zručnosti.
  • Schopnosť prijať a dať spätnú väzbu.
  • Keď treba, nemáš problém vyhrnúť si rukávy a s vecou sa popasovať.

Nabízíme

  • Zaujímavú prácu na populárnom svetovom produkte.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Možnosť práce z domu.
  • Nádherný, svetlý office v Nivy Tower v Bratislave.
  • Osobnostný rast (možnosť pracovať na rôznych sekciách nášho produktu, práca s animáciami, moderný dizajn).
  • Work-life balance.
  • Fajn kolegov, prácu v malom tíme.

Články z magazínu

Zobrazit všechny