Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Nová

Vaša Lekáreň

On-line marketingový špecialista

MěstoNitra

FormaFull-time

Plat1600 €

TypTPP / Faktura

Přidáno16.09.2024

Sieť lekární Vaša, hľadá do svojho marketingového tímu človeka, ktorý bude pracovať špecialista on-line marketingu a taktiež sa bude spolupodieľať na internej komunikácií značky Vaša. Aktuálne využívame rôzne marketingové kanály, kde sú nastavené procesy a stratégia, zároveň Vám radi poskytneme kreatívny priestor na sebarealizáciu a možnosť pozrieť sa na veci „inak“. Viac sa dozviete na pohovore.

Urobte prvý krok a pošlite nám Váš životopis.

Náplň práce

  • správa a aktualizácia obsahu webov a e-shopu
  • nastavovanie akcií v e-shope a komunikácia s dodávateľmi a získavanie podkladov k akciám
  • aktívna práca s analytickými nástrojmi Google Analytics, Merchant Centre, Search Console
  • vytváranie, správa a kontrola reklamných kampaní, analýza a zhodnotenie výsledkov
  • optimalizácia a vyhodnocovanie kampaní
  • newslettre - príprava mediaplánu, príprava a posielanie newsletterov Klaviyo, Mailchimp
  • organizácia marketingových eventov
  • príprava prezentácií a marketingových materiálov
  • tvorba letákov, brožúr
  • pravidelná tvorba internej komunikácie

Požadavky

  • silné komunikačné a organizačné schopnosti
  • znalosť nástrojov Google, Mailchimp, Klaviyo
  • time management
  • zmysel pre zodpovednosť, detail a precíznosť
  • orientácia na výsledok
  • znalosť MS Office
  • znalosť Adobe programov výhodou (InDesign, Illustrator)

Nabízíme

  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • priestor pre sebarealizáciu
  • účasť na zaujímavých konferenciách a profesijných stretnutiach
  • firemné podujatia a teambuidlingy
  • stabilné a priateľské prostredie podporujúce osobný a profesionálny rast

O firmě

Značka lekární Vaša vznikla v roku 2012 a aktuálne tvorí sieť viac ako 300 nezávislých lekární po celom Slovensku. Stala sa ochranným dáždnikom pre súkromné lekárne, ktoré sú vlastnené individuálnymi nezávislými majiteľmi, ktorých spája spoločný cieľ - pomáhať pacientom a chrániť ich zdravie. Spoločným znakom lekární Vaša je spoločná obchodná a marketingová stratégia.

Vaša dnes okrem lekární prevádzkuje aj internetovú lekáreň vasalekaren.sk, aplikáciu Vaša Lekáreň a službu on-line rezervácie liekov chcemlieky.sk a značku výživových doplnkov TOTO Pharma.

Články z magazínu

Zobrazit všechny