Výběrové řízení bylo uzavřeno

Motorr Žilina

Online Marketing Špecialista

MěstoŽilina

FormaFull-time

Plat1200 — 1300 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno19.01.2023

Autorizovaný predaj a servis značky Mercedes-Benz v Žiline.

Náplň práce

Do marketingového tímu hľadáme nového kolegu (m/f) so skúsenosťami, ktorý by nám pomohol nahradiť externú agentúru pri online aktivitách. Pod týmto širokým pojmom označujeme, mimo iné,:
• správu sociálnych sietí spolu s vytváraním obsahu;
• community management;
• manažment vyhľadávacích, obsahových kampaní Google;
• Správu obsahu na webových stránkach v spolupráci s externým dodávateľom;

Budeš to ty, kto nám ukáže ako majú tieto veci fungovať a zoberieš si ich manažment "za svoje". Ďalej budeš spolupracovať s marketingovým tímom (spolu s tebou 3 členovia) na jednotlivých projektoch, do ktorých vnesieš svoje nápady, know-how a vlastné 2 ruky. Pri eventoch si vyhŕňame rukávy všetci - od pána riaditeľa až po naše skvelé upratovačky.

Požadavky

Technické požiadavky

  • Praktické skúsenosti s META Business Manager / Business Suite - spúšťanie, optimalizovanie a vyhodnocovanie kampaní, community management, kontinuálna komunikácia "Always ON";
  • Praktické skúsenosti s Google Ads - spúšťanie, optimalizovanie a vyhodnocovanie kampaní;
  • Skúsenosti s Google Analytics;
  • Základy Adobe Photoshop/Adobe Creative sú výhodou - budeš spolupracovať s externým grafikom ale malé úlohy by si mohol zvládnuť sám;
  • Skvelá znalosť slovenského jazyka - bude využívať pri tvorbe "copy" textov k príspevkom;
  • Komunikačná znalosť anglického jazyka - komunikácia s nešťastným META Support tímom;
  • Práce s Microsoft Office balíkom - Outlook, Teams, OneDrive;
  • Skúsený vodič - vodičské oprávnenie B

Soft-skill požiadavky

  • Flexibilita;
  • Pozitívny vzťah ku automobilovému svetu;
  • Komunikatívnosť;
  • Zmysel pre sedliacky rozum;
  • Zmysel pre humor - veľmi dôležité;
  • Proaktivita pri riešení úloh a schopnosť zobrať si veci "za svoje";

Nabízíme

Prečo pracovať u nás?

  • Práca s prémiovou značkou Mercedes-Benz a zároveň s dynamicky rozvíjajúcou značkou KIA, ktorá urobila za posledné roky obrovský skok vpred;
  • Pestré pracovné nasadenie - stereotypu sa nemusíš báť;
  • Stabilné prostredie úspešnej firmy, ktorá zároveň nie je korporát;
  • Príjemný kolektív ľudí s pestrými voľnočasovými aktivitami, takže pevne veríme, že zapadneš medzi nás;
  • Služobný notebook a telefón aj na súkromné účely sú samozrejmosťou;