Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

msg life

Business IT konzultant

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Aktualizováno07.09.2023

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

Informácie o pracovnom mieste
U nás môžete pracovať formou hlavného pracovného pomeru alebo na živnosť. Práca z domu alebo v kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• naučíme Vás, ako prispôsobiť náš systém potrebám zákazníka (analyzovať zákaznícke požiadavky): od koncepčných prác vrátane technickej a funkčnej špecifikácie cez implementáciu až po testovanie softvéru
• budete poskytovať podporu a poradenstvo našim zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní nášho systému na správu zmlúv životného poistenia, a taktiež pri otázkach priamo z produkcie, Vaše pole pôsobnosti bude zahŕňať nielen poradenstvo, ale aj predprípravu, koncepciu a realizáciu workshopov, školení a prezentácií
• krok po kroku to bude komplexnejšie: v koordinácií s našimi vývojovými pracovníkmi a externými zákazníkmi sa budete podieľať na tvorbe našich softvérových projektov a stanete sa spájajúcim elementom medzi užívateľmi systému a softvérovým vývojom
• preberiete zodpovednosť za odbornú integráciu, za zrozumiteľné vykreslenie obchodných procesov a exaktné napojenie na príbuzné systémy
• budete vytvárať odborné koncepty a robiť detailné zadania na prispôsobenie softvéru rámcovým podmienkam a príbuzným systémom zákazníka

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
• stredoškolské s maturitou
• nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
• vysokoškolské I. stupňa
• vysokoškolské II. stupňa
• vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
• Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
• Microsoft Excel - Pokročilý
• Microsoft Word - Pokročilý
• Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Budeme radi, ak budete mať:
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov
• znalosti v oblasti poisťovníctva, požadovaná je prax v poisťovníctve
• veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
• IT afinita
• znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii Business Consultanta alebo 3 a viac ročné skúsenosti s testovaním softvéru
• procesné myslenie a kreativita, schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
• výhodou je základná znalosť obchodných procesov a produktov životného poistenia
• zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komu organizačné schopnosti
• ochota k občasným služobným cestám (v rozsahu približne 5 dní za polrok)

Nabízíme

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky
• platené voľno 31. 12.
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• príspevok na hobby 200 Eur/ročne
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Články z magazínu

Zobrazit všechny