Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Nabídka je pozastavena

msg life

Integračný architekt

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 3000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno16.11.2023

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

Informácie o pracovnom mieste
U nás môžete pracovať formou hlavného pracovného pomeru, skráteného úväzku alebo na živnosť. Práca z domu alebo v kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• máte predchádzajúce skúsenosti na pozícií integračného architekta, ale počas svojho pracovného života ste sa nestretli s oblasťou poisťovníctva, nevadí všetko potrebné sa naučíte u nás
• budete zodpovedať za technickú a architektonickú oblasť pri nasadzovaní systému u zákazníka, ako aj za jej operatívne udržiavanie v procese vývoja systému a podporu zákazníka pri integrácii msg.Insurance Suite
• po zaškolení sa začnete zaoberať analýzou a poskytovaním poradenstva našim zákazníkom v oblasti architektúry IT
• stanete sa podporou tímu vývojárov a budete participovať pri tvorbe strategickej architektúry a vývoja produktov (framework, tools)
• stanete sa prínosným členom nášho tímu pri návrhu technologických štandardov a zabezpečovaní ich realizácie

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
• vysokoškolské II. stupňa
• vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
• Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v danej oblasti
• pracovné skúsenosti na podobnej pozícií
• komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku, ovládanie anglického jazyka výhodou
• prehľad v IT, najmä so zameraním na vývoj systémov
• skúsenosti s programovacím jazykom Java EE (napr. Spring, Maven, Jenkins, ApplicationServer)
• dobrá znalosť integračnej platformy (napr. SOA, ESB)
• ideálne certifikácia v oblasti softvérovej architektúry (napr. iSAQB)
• schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
• zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť

Nabízíme

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky
• platené voľno 31. 12.
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• príspevok na hobby 200 Eur/ročne
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top