Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

msg life Slovakia

IT administrátor - študent

MěstoBratislava

FormaPart-time

Platod 8 €

TypTPP

Úroveň

Přidáno18.05.2023

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

• zabezpečenie technickej podpory užívateľom
• inštalácia nových zariadení a správa PC/notebookov
• vykonávanie údržby a opravy hardware, software
• zapájanie a spravovanie techniky
• sledovanie noviniek v oblasti hardware, software a vykonávanie odporúčaní

Požadavky

• Študent VŠ v oblasti informatiky alebo príbuzných odborov
• znalosť operačných systémov Windows 10 a 11
• prehľad rôznych typov softvéru
• skúsenosti s diagnostikou a údržbou PC/notebookov
• skúsenosti s písaním jednoduchých skriptov vo Windows základná znalosť LAN siete
• skúsenosti so skriptovacím jazykom Windows Poweshell je výhodou
• Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Hebrejský jazyk - Mierne pokročilý (B1)
• úspešne ukončené SŠ, ideálne v oblasti informatiky alebo príbuzných odborov
• zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť

Nabízíme

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top